You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Lienei Ušakovai patīk "labie puiši", kas prot arī nopelnīt naudu

Liene Ušakova, 1188 Play ekrānšāviņš

Liene Ušakova, 1188 Play ekrānšāviņš

Koķetā dīdžejmeitene un dziedātāja Liene Ušakova pirmajā brīdī atstāj visai pašpārliecinātas un pat šerpas būtnes iespaidu. Valda Meldera raidījuma rubrikā “Kad satiekas viņš un viņa” Liene ierodas, tērpusies melnā ādā un lateksā, un pat negrasās izlikties, ka jebkad būtu sapņojusi par balto kāzu kleitu, mājas pavardu un kuplu bērnu pulciņu. Varētu domāt, ka šādas meitenes gaumē noteikti ir “sliktie puiši”, taču viņas atbilde uz šo jautājumu tiešām pārsteidz:

“Nē, man nepatīk “sliktie puiši”. Jā, ar to savu ārējo tēlu un pārliecību viņi varbūt spēj pirmajā brīdī savaldzināt, ar kaut ko “paķert”, bet kopumā – neko labu no viņiem sievietei nesagaidīt. Viņos ir daudz slēptas agresijas, un agri vai vēlu tas nonāks ja ne gluži pie fiziskas agresijas, tad mentāli ļoti sliktas attieksmes gan.

Man patīk “labie zēni”! Tādi “nūģiski”, manā uztverē tam vārdam nav negatīvas pieskaņas. Tādi, kas ir inteliģenti, koncentrējas uz savu darbu, labi to dara un pelna ģimenei naudu. Tā vienkārši ir dzīves realitāte – es nekad netiktos ar vīrieti, kurš nespēj nopelnīt naudu. Un arī ar tādu “lupatveidīgo” ne, kādi mūsdienās ir daudz savairojušies. Ceru, ka mans dēls tāds neizaugs.”

Visnotaļ prātīga pieeja, vai jums tā nešķiet?

Skatieties arī:

Seksīgā Liene Ušakova atklāj, kādēļ bija pazudusi no publiskās telpas

Olga Kambala atklāti par Kaspara greizsirdību

Dinārai Rudānei attiecībās netīk salkana romantika


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...