You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Magone atklāj savas slaidās figūras noslēpumu

Magone ar draudzenēm, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone ar draudzenēm, 1188 Play ekrānšāviņš

Acīgākie pašmāju realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji droši vien jau pamanījuši, ka viena no viņu iemīļotajām varonēm Magone Šutoviene šoruden atgriezusies ekrānos daudz slaidākā veidolā. Kāds ir viņas ievērojamā svara zuduma noslēpums – varbūt “Avotiņu” saimniece sākusi sportot vai ievērot kādu īpašu diētu?

“Kādas muļķības!” – garšīgi nosmej Magone, kopā ar draudzenēm baudot “lauku SPA” ar pašas izveidoto eksperimentālo sejas masku. “Nedz viens, nedz otrs man nekad nav paticis, neesmu to darījusi un arī neredzu vajadzību. Vasara, karstums, daudz darba un maz laika – tas strādā ideāli. Šovasar, piemēram .. darbojos ar trimmeri līdz vēlai naktij, ēst ko uztaisīt nav laika, eju gulēt. Nākamajā dienā četri spaiņi melleņu pārdošanai jāsalasa, mežā tās ogas saēdos, cik lien, bet mājās esmu tikai nakts melnumā, bez spēka, tikai guļvietā atkrist. Tā tie kilogrami pazūd. Ēdu vienkārši un dabīgi, pašas audzētu pārsvarā – auksto zupiņu, oliņas, gurķīšus, biezpieniņu no kazas sieru. Gaļu un citus smagus ēdienus arī karstumā nemaz negribas.”

Tā lūk – tas vienkāršākais bieži vien ir tas labākais. Bet kādus vēl izskata uzlabojumus Magone vēlētos īstenot, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Magone izmēģina pārsteidzošu sejas maskas recepti

Dārzs un dobes ir tā labākā meditācija - Magone par "lauku SPA" priekšrocībām

Agritas jaunais tēls pēc 54 kilogramu zaudēšanas

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...