You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Magone uz sava dzejas krājuma prezentāciju aicinājusi gan dzejnieku, gan vīru

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!"

Populārā dzejniece un “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone Šutoviene piektdienas vakarā savus fanus bija pulcinājusi “STV Pirmā!” facebook profilā, lai iepazīstinātu ar savu nu jau otro dzejas krājumu “Magoņu atklāsmes.” Grāmatas vāku rotā glezna, kur atveidota māte un meita un Magone neslēpj – šāds zīmējums nav izvēlēts nejauši. Dzejas krājums ir dāvana viņas meitiņai Magnolijai Latvijai, kura pavisam nesen nosvinējusi savu pirmo jubileju. Ja citi bērniem dāvina īslaicīgas mantas, tad viņa jau sen vēlējusies meitai sniegt unikālu un paliekošu vērtību.

Uz jaunā krājuma attālināto prezentācijas pasākumu Magone bija īpaši uzposusies un pie tērpa piespraudusi milzu ziedu, saņemot nevienu vien komplimentu no saviem talanta cienītājiem. Tāpat viņa uz improvizēto ballīti bija aicinājusi arī savu draugu un kolēģi Janu Ikesu, kurš ir dzejas grāmatas pēcvārda autors. Jautrā atmosfērā abi atbildēja uz fanu jautājumiem, lasīja dzejoļus, bet Magone sniedza arī plašāku ieskatu, kā top viņas vārsmas un kur rod tām iedvesmu. Izrādās, pareizie vārdi pie viņas mēdzot atnākt pat rīta agrumā, kurus šova zvaigzne steidzot uzreiz arī pierakstīt. “Tas nav ne uz pasūtījumu, ne konkrētas tēmas. Ir sajūtas un ir mirklis. Ja abi sakrīt, rodas dzejolis. Ja nesakrīt, tad dienu, divas nav arī neviena. Varbūt tas dzejolis nav vienkārši atradis īsto brīdi, kad piedzimt.” pasākuma laikā teica Magone.

Arī šo dzejas krājumu viņa veidojusi ar pseidonīmu Magone Liedeskalns un spriež, ja būs nākamais krājums, tad tam varētu tikt dots nosaukums “Magoņu dvēseles”, akcentējot filozofiskākas un vēl dziļākas viņas dzīves vērtības. Pēc “live” tikšanās ar faniem, Magoni sveica arī bērni un vīrs Žanis, kurš pasākuma par godu bija īpaši uzposies un sievu pārsteidza ar ziedu pušķi.

Lasi arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...