You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Nazis mugurā. Lūk, kas gaida trīs horoskopa zīmes!

Nodevība, Horoskops,  foto: pixabay.com

Nodevība, Horoskops, foto: pixabay.com

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuras tuvākajā laikā var sastapties ar tuva cilvēka nodevību. Jūs droši vien par to uzzināsiet, un tad jums būs sarežģīta izvēle.

Auns

Auni ir darbaholiķi, kuriem darbs vienmēr būs pirmajā vietā. Visbiežāk jūs aizmirstat, ka bez karjeras jums vēl ir personiskā dzīve, kurai arī jāpievērš uzmanība. Jūsu atsvešinātība un aukstums var novest pie tā, ka otrā puse atrod jums aizstājēju. Samierināties ar to vai ne – izlemt jums, bet neatkārtojiet savas kļūdas!

Mežāzis

Visbiežāk Mežāži mitinās savā iekšējā pasaulē un ne vienmēr saprot, kas notiek viņu partnera dvēselē. Vai nevēlas to saprast. Šādas attiecības var otrajai pusītei apnikt, tāpēc tā var atrast cilvēku, ar kuru viss ir daudz vienkāršāk. Diez vai Mežāzis spēs piedot nodevību, tāpēc šīm attiecībām viņš, visticamāk, pārvilks krustu.

Svari

Monogāmie Svari bieži aizmirst par sava partnera vajadzībām. Viņi pastāvīgi meklē jaunas emocijas un iespaidus. Bet ne visi var mierīgi vērot, kā viņu partneris bez apstājas flirtē ar citiem. Šāda izturēšanās var novest pie attiecību pārtraukšanas.

UZZINI ARĪ TO, KĀDU SIEVIETI MEKLĒ KATRĀ HOROSKOPA ZĪMĒ DZIMIS VĪRIETIS!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...