You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Nepalaid garām vienīgo “Mesa” koncertu šajā gadā “Tuvāk Tev”!

Mesa, "Tuvāk Tev", publicitātes foto

15. oktobrī hiphopa mūzikas projekts "Mesa" aicina klausītājus uz savu vienīgo šī gada koncertu "Hanzas Peronā". Nepalaid garām!

Kas sagaidāms koncertā “Tuvāk Tev”?

Gaidāmajā koncertā ar nosaukumu "Tuvāk Tev" tiks izpildīti iemīļoti skaņdarbi no iepriekšējiem hiphopa projekta “Mesa” albumiem, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Papildus tām klausītāji varēs baudīt dziesmas, kas līdz šim nav bijušas dzirdamas dzīvajā izpildījumā.

Iepriekšējais “Mesa” koncerts notika vairāk nekā pirms pusotra gada - 2020. gada 14. februārī, uz to pulcējot ievērojamu skaitu klausītāju - vairāk nekā 12 000.

“Ir pagājis krietns laiciņš kopš pēdējoreiz tikāmies - vēl pirms visa šī dīvainā laikmeta, vairāk nekā pusotru gadu atpakaļ,“ teic Gatis Irbe. “Gaidāmo koncertu esam iecerējuši ļoti siltu, bagātinātu ar emocijām, paturot prātā domu - satikties ar klausītājiem tuvāk."

Projekts “Mesa”

Projekts "Mesa" tika dibināts 2015. gada izskaņā un ir viens no Latvijas straumētākajiem mūzikas projektiem Latvijā. Tā galvenais izveidotājs ir Gatis Irbe, zināms ar skatuves vārdu GACHO. Līdz šim brīdim ir izdoti trīs studijas ieraksta albumi – “Mesa” (2016), “II” (2017) un pagājušajā gadā - “M3SA”. Visi albumi ir saņēmuši zelta un platīna ieraksta statusus. Savā daiļradē projekts pievēršas tēmām, kuras ir īstas, dzīvas un ilgtermiņā svarīgas.

Kur iegādāties biļetes?

Biļetes uz "Mesa" koncertu "Hanzas Peronā" nonāks tirdzniecībā pirmdien 20. septembrī, plkst.10.00 un būs pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā. Savukārt, bankas “Citadele”, kas jau otro gadu ir “Mesa” koncerta lieldraugs un atbalstītājs, klientiem biļešu iepriekšpārdošana sāksies jau no šīs ceturtdienas pēcpusdienas, 16. septembra.

Koncerts norisināsies zaļajā drošības līmenī un to varēs apmeklēt, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas faktu apstiprinošu sertifikātu.

Noskaties 2020. gada Mesas koncertu "Par mums"!

Lasi arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...