You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

No 1. aprīļa Rīgā daļēji mainīsies sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecības vietas

Tramvajs, Rīgas satiksme, foto - Mārtiņš Zemlickis, momenti.lv

“Rīgas satiksme” informē, ka, no ceturtdienas, 1. aprīļa Rīgā daļēji mainīsies tirdzniecību vietu, kurās var iegādāties sabiedriskā transporta biļetes un papildināt e-talonus, saraksts.

Arī turpmāk sabiedriskā transporta biļetes Rīgā varēs iegādāties SIA “Narvesen Baltija” (137 vietas), VAS “Latvijas Pasts” (12 vietas), SIA “MAXIMA Latvija” (83 vietas), SIA “Circle K Latvia” (22 vietas), SIA “ELKES” (1 vieta), SIA “G.A.L.” (3 vietas), SIA “VALDLAUČI” (1 vieta), SIA “VELFE” (1 vieta) un SIA “VITA mārkets” veikals “Elvi” (7 vietas) un SIA “Anvis” veikals “Elvi” (2 vietas), tomēr pircējiem jāņem vērā, ka atsevišķas tirdzniecības vietas ir mainījušās un ar aktuālo tirdzniecības vietu sarakstu var iepazīties. Papildus iepriekš minētajām tirdzniecības vietām no 1. aprīļa sabiedriskā transporta biļetes varēs iegādāties SIA “RIMI LATVIA” (60 vietas), SIA “AMBER DISTRIBUTION LATVIA” veikali “LATVIJAS BALZAMS” (18 vietas) un “LB SPIRITS & WINE OUTLET” (5 vietas), SIA “PROEVER” (1 vieta), SIA “VISS KĀRTĪBĀ” (1 vieta) un SIA “LENOKA” veikali “MEGO” (43 vietas).

Kāpēc mainās biļešu tirdzniecības vietas

Izmaiņas biļešu tirdzniecības vietās notikušas, jo 2021. gada 5. februārī tika izsludināts atklāts konkurss “Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana” (iepirkuma ID Nr. RIGASK 2021/1). Atklātajā konkursā varēja pieteikties tirgotāji, kas vēlējās veikt biļešu izplatīšanu savās mazumtirdzniecības vietās un kuru tirdzniecības vietu infrastruktūra ļāva tehniski veikt biļešu tirdzniecības terminālu pieslēgšanu. Konkurss tika dalīts vairākās iepirkuma lotēs, balstoties uz apkaimēs esošo iedzīvotāju blīvumu, sabiedriskā transporta intensitāti un sabiedriskā transporta pieturvietu skaitu, kā arī jau esošo biļešu pārdošanas automātu un klientu apkalpošanas centru atrašanos noteiktā apkaimē.

Ņemot vērā atklātā konkursa rezultātus, no 1. aprīļa Rīgā daļēji mainīsies biļešu izplatīšanas vietas. Tā, piemēram, Juglas apkaimē sabiedriskā transporta biļetes vairs nevarēs iegādāties trijos SIA “Narvesen Baltija” tīkla veikalos, taču šajā apkaimē tās varēs iegādāties trijos RIMI veikalos, trijos MEGO veikalos un četros MAXIMA veikalos, kā arī vienā CIRCLE K degvielas uzpildes stacijā. Atsevišķas izmaiņas notikušas arī citās Rīgas apkaimēs.

“Rīgas satiksme” informē, ka biļešu pārdošanas terminālu uzstādīšana jaunajās tirdzniecības vietās notiks pakāpeniski – vismaz divu nedēļu ietvarā. Līdz ar to lūgums sekot līdzi informācijai par aktuālajām tirdzniecības vietām, kas aprīkotas ar biļešu tirdzniecības termināliem.

Vairāk lasi:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...