You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Olga Kambala pošas uz Turciju pēc “jauna deguna” un krūtīm

Olga Kambala pošas uz Turciju, foto: STV Pirmā!

Kā liecina ieskats "Slavenības. Bez filtra" jaunās sezonas notikumos, fitnesa skaistuli Olgu Kambalu jau drīzumā gaida iespaidīgas pārvērtības. Efektīgā Olga jau izsenis sapņojusi par vizuālām pārmaiņām un gulšanās zem ķirurga skalpeļa viņas sapni nespēj apslāpēt. Viņa pošas ceļā uz Turciju, lai Stambulas klīnikā operētu degunu un krūtis.

Kambalas kundze jau šova iepriekšējās sezonās paziņoja, ka viņas dabas dotais deguns esot nedaudz par lielu un arī forma neesot gluži tīkama, tāpēc ir jāizmanto visas iespējas, lai to padarītu pievilcīgāku. Pat vīra argumenti, ka deguntiņš ir gana glīts un meitu centieni atrunāt mammu no operācijas, nespēj Olgas plānus mainīt.

Tiesa, saskaņā ar "STV Pirmā!" pausto, ceļojums uz Turciju Kambalu pārim izrādīsies izaicinošs pārbaudījums arī attiecībām - Olga ir tik satraukusies, ka abu starpā izcelsies neviens vien strīds. Olga pārmet vīram atbalsta trūkumu, kamēr Kasparu nogurdinājušas sieviņas emocijas. Kāda izskatīsies Olga pēc operācijas un cik smags būs atveseļošanās process? “Slavenības. Bez” filtra skatītājiem jaunajā sezonā būs iespēja dzīvot līdzi arī Olgas meitu savstarpējām attiecībām, būt klāt brīdī, kad uz ekrāniem iznāk filma par Kasparu Kambalu, kā arī baudīt iemīļotās ģimenītes košo sadzīvi. Nepalaid garām - "Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona jau no 8. augusta STV Pirmā! un internetā - 1188 Play.

Zemāk skaties video, kurā Olga atklāti skaidro, kāpēc vizuālās pārmaiņas viņas dzīvē ir tik nepieciešamas un TV kameru priekšā tiek pie kārdinoši tvirtas pēcpuses.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...