You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Olgas Kambalas meitu uz skolu vairs nevedīs privātais šoferis

Olga un Kaspars Kambalas, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga un Kaspars Kambalas, 1188 Play ekrānšāviņš

Populārā raidījuma “Slavenības. Bez filtra” varoņu Kambalu pāra ikdienā pēc dažādiem satraucošiem notikumiem iestājies relatīva miera periods, kuru vecāki steidz izmantot, lai aktīvi pievērstos bērnu audzināšanai. Kaspars satraucies par jaunākās meitas Džuliannas mācībām un mudina pusaudzi kļūt patstāvīgai un daudz nopietnāk izturēties pret skolu.

Atklājas arī interesants fakts – lai arī meitas skola atrodas tikai kādu desmit, piecpadsmit minūšu gājiena attālumā, viņu no rītiem turp līdz šim veda privātais šoferis. Tad nu tagad, pusaudzes disciplinēšanas nolūkos Kaspars nolēmis no šofera pakalpojumiem atteikties – lai iet kājām, kā visi bērni.

“Man gan meitas ir nedaudz žēl – tagad ārā auksts, tumšs, viņai būs vēl agrāk jāceļas rītos .. Bet es neko nevaru teikt, tas ir mana vīra lēmums, un mums abiem jābūt vienotiem bērnu priekšā” – situāciju komentē gādīgā māmiņa Olga.

Kā Kambalām veiksies ar jauno kārtību? Vai aušīgajai Džuliannai izdosies sasparoties un godam noslēgt mācību semestri? To uzzināsim jau pavisam drīz!

Skatieties arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...