You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Pēc gadiem ilga atsaluma, Magone atjauno attiecības ar māti

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Tie fani, kas pašmāju televīzijas šovu zvaigznes Magones Šutovienes gaitām seko ne pirmo dienu, noteikti ir lietas kursā par to, ka “Avotiņu” saimnieces attiecības ar pašas māti diemžēl nav tās gludākās. Ir bijuši gan nopietni konflikti, gan ilgstoši atsaluma periodi. Taču ir pienākusi Mātes diena, un arī Magone, sarūpējusi bagātīgu cienastu, dodas uz dzimtajām mājām mēģināt kaut kādu saikni atjaunot.

“Es tomēr esmu viņas meita, ir kaut kāda dabiska saikne un atbildības sajūta. Ir jāpasteidzas, mammīte jāsatiek, kamēr ir tāda iespēja .. vēlāk var būt par vēlu” – savās sajūtās realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” dalās Magone.

Ierašanās sētā, kur reiz esi dzīvojusi, strādājusi, piederējusi izsauc sievietē dīvainas, gandrīz sirreālas sajūtas. Pašas stādītie augļu koki un rozes krietni paaugušies, kaķi nomainījušies. Arī par gaidāmo radinieču tikšanās brīdi prāts nav īsti mierīgs – iepriekšējā reizē tas nebeidzās labi.

Kādas būs mātes un meitas reakcija, kādas emocijas, satiekoties pēc ilgāka pārtraukuma – to uzziniet, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Magones lielākā kļūda laulībā ar Žani

Vai Magone pēc šķiršanās veidos jaunas attiecības ?

Magone sašutusi par soctīklu "preciniekiem"


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...