You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

"Prāta vētra" stāsta, kā jaunais albums atšķirsies no iepriekšējiem

Grupa "Prāta vētra", 1188 Play ekrānšāviņš

Grupa "Prāta vētra", 1188 Play ekrānšāviņš

Pašmāju populārākā un veiksmīgākā grupa "Prāta vētra" ir ierakstījusi jaunu albumu, kam sakarā ar pandēmiju dots nosaukums "Gads bez kalendāra". Tas būs ne tikai klausāms, bet arī skatāms koncertfilmā, kurā kā īpašie viesi piedalās grupa "Tautumeitas", ansis, Dons, Intars Busulis un pat populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas. Kaspara Rogas režisētajā koncertfilmā būs dzirdamas jau zināmās dziesmas no jaunā albuma - "Feels" un "Karuseļi", kā arī pilnīgi jaunas dziesmas "Smarža", "Aiz sienas", "Papīra lidmašīnas", "Tur, kur Dieva kamanas slīd", "Dzelzceļnieks", "Gads bez kalendāra", "Tavas pēdas pagalmā" un "Lonesome moon".

Intervijā ar 1188 Play grupas solists Renārs Kaupers joko, ka albums, pirmkārt, no pārējiem atšķirsies ar kārtas numuru: "Bet būtiskākā atšķirība ir tā, ka tas tapis ļoti izolētos apstākļos, un mums gribējās to iekļaut arī albuma nosaukumā. Likās, ka nosaukums "Gads bez kalendāra" to laiku nodefinē diezgan precīzi." Savukārt taustiņinstrumentālists Māris Mihelsons par 2020. un 2021. gadā tapušo albumu stāsta šādi: "Viens otram turpu šurpu sūtījām skices, idejas, uzmetumus, un beigās producents Stokholmā to apvienoja kopīgā skanējumā."

Uz jautājumu, ko viņš vēlas pateikt saviem faniem, Kaupers atbildēja: "Mīļie draugi, cik forši, ka jūs esat. Lai mums visiem izdodas darīt to, kas mums sagādā prieku." Roga piebilda: "Esiet mundri un dzīvespriecīgi, lai šie ārējie notikumi pēc iespējas mazāk ietekmē jūsu iekšējo pasauli."

Zemāk skaties 1188 Play video interviju ar grupu "Prāta vētra"! Mūziķi 20. oktobrī būs redzami kanāla 360TV šovā "Pasaki to skaļi".

Ieskaties arī šeit:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...