You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Pretinsektu tīklu priekšrocības un veidi

Pixabay.com

Moskītu tīklus var uzstādīt jebkura veida logiem (PVC, koka), gan arī balkona durvīm. Tie būs noderīgi mājokļa komforta saglabāšanai gan vasarā, gan rudenī un ne tikai neļaus mājoklī iekļūt nelūgtajiem viesiem, bet arī rūpēsies par iemītnieku veselību un drošību.

Pretinsektu tīklu priekšrocības:

  • vasarā odu tīkls, atbilstoši savam nosaukumam, aizsargās pret neciešamajiem odiem un mušām;
  • nebūs jāuztraucas par lapsenēm, kas par savu pienākumu uzskata ierašanos uz tikko vārītā ievārījuma degustāciju;
  • noderīgs cilvēkiem, kurus nomoka ziedputekšņu vai putekļu alerģija – pēc pretinsektu tīkla uzstādīšanas būs novērojams, ka dzīvoklī kļuvis tīrāks gaiss un ir mazāk putekļu;
  • palīdzēs rūpēties par mājdzīvnieku drošību – sevišķi kaķu īpašnieki, kuri dzīvo daudzdzīvokļu namos, novērtēs, ka pretinsektu tīkls pasargās mīluļus no neapdomīgiem un pat dzīvībai bīstamiem soļiem;

Pretinsektu tīklu veidi:

  • Uzkarināmais pretinsektu tīkls ir alumīnija profila un tīkla konstrukcija. Tas viegli ir ieliekams un noņemams. Rāmjveida sieta profila pamatkrāsa ir balta un brūna. Pieejama ir arī gaiši brūna krāsa un koka imitācija. Pats tīkls ir pelēks. Pretinsektu tīkli, kas paredzēti plastikāta logiem var atšķirties pēc kvalitātes, krāsas, izmēra un attāluma starp pavedieniem.
  • Balkona durvis- sieti, var tikt uzstādīti gan balkona durvīm, gan ārdurvīm. Pieejamas divās krāsās: baltā, brūnā. Sieti tiek nostiprināti pie rāmja ar eņģēm, pateicoties kam tie veras uz ārpusi. Pa perimetru pie rāmja ir blīvējums, kas neļauj insektiem iekļūt telpā.

Montāžnieks DE” piedāvā viegli uzstādāmus rāmjveida insektu tīklus gan logiem, gan durvīm.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...