You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Putins atzīst Krievijas veiktos triecienus enerģētikas objektiem Ukrainā

Foto:AP/Scanpix

Foto:AP/Scanpix

Krievijas diktators Vladimirs Putins beidzot atzinis, ka Krievija veic triecienus enerģētikas objektiem Ukrainā.

Līdz šim Krievijas varas pārstāvji kategoriski apgalvoja, ka triecieni tiek veikti tikai un vienīgi militārajiem objektiem, neraugoties uz daudzajām liecībām par pretējo.

Kā apgalvoja Putins, triecieni Ukrainas kritiskajai infrastruktūrai ir atbilde uz Ukrainas puses darbībām, kas, kā sacīja Putins, esot sākusi šo praksi, cita starpā veicot triecienu Krimas tiltam.

Uzrunājot Krievijas karavīrus Kremlī pēc apbalvošanas ceremonijas, Putins sacīja: "Šobrīd ir liels troksnis par mūsu triecieniem kaimiņvalsts enerģētikas infrastruktūrai. Jā, mēs to darām, bet kas sāka? Kas veica triecienu Krimas tiltam, kas sarāva Kurskas atomelektrostacijas elektroapgādes līnijas, kas nedod ūdeni Doneckai?"

Masīvi triecieni Ukrainas kritiskās infrastruktūras objektiem sākās 10.oktobrī - dienu pēc sprādziena uz Kerčas tilta, kas savieno okupēto Krimu ar Krieviju.

Krievija sprādziena sarīkošanā vaino Ukrainu.

Atbilstoši ekspertu vērtējumam sagatavot tik vērienīgu raķešu triecienu pusotras dienas laikā tehniski nav iespējams un triecieni civilajiem objektiem gatavoti jau pirms tam.

Autors: LETA

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...