You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Sirsnīgā uzņemšana Bauskā aizkustina Agri Daņiļēviču līdz sirds dziļumiem

Agris Daņiļēvičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Agris Daņiļēvičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Savā noslēdzošajā viesošanās reizē raidījuma “Vakariņš ar savējiem” slavenības horeogrāfs Agris Daņiļevičs, šefpavārs Andris Rūmītis un digitālā satura autore Sindija Bokāne ir devušies uz vienu no skaistākajām Zemgales pilsētām - Bausku. Sirsnīgie vakara saimnieki ir saistīti ar mūziku – Raitis ir bundzinieks, bet Ieva – bērnu vokālās studijas vadītāja.

Vakara viesi tiek cienāti gan ar gardām uzkodām, gan ugunskurā gatavotu zupu, bet viens no interesantākajiem pavērsieniem izrādās iespēja satikt citu latviešu slavenību - mūziķi Igo viņa mākslas un mūzikas centrā “Ceplis”. Tur arī katram ir iespēja izveidot savu unikālo trauka dizainu.

Pēc abu saimnieku kāzu kūkas nobaudīšanas viesus gaida vēl viens emocionāls pārsteigums, kas spēs aizkustināt Agri Daņiļēviču tuvu asarām. “Šis vakars man vienkārši “norāva jumtu”” – savas sajūtas kodolīgi izsaka populārais horeogrāfs. Taču vai ar to pietiks, lai Ieva un Raitis kļūtu par nedēļas uzvarētājiem un iegūtu iespēju viesoties pie kādas no slavenībām? Skatieties šo epizodi un uzziniet!

Skatieties arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...