You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Tehniskā mājas apsardze, kas efektīvāka par signalizāciju un suni kopā

Zaglis, foto - Pixabay

Zaglis, foto - Pixabay

Zagļi un ugunsgrēks nekad iepriekš nepiesakās. Kādas ir iespējas pasargāt savu nekustamo īpašumu no ielaušanās vai uguns, kamēr pats esi devies uz darbu, atvaļinājumā vai vienkārši izbraucis? Efektīvākais mājokļa apsardzes veids ir tehniskās apsardzes sistēmas, kas reaģē gan uz garnadžiem, gan piedūmojumu, turklāt nekavējoties brīdina gan tevi pašu, gan arī izsauc apsardzes dienestu.

Kā pasargāt mājokli no zagļiem?

Ne velti ir teiciens, ka suns ir labākais cilvēka draugs, tādēļ, iegādājoties suni, daudzi tam uztic arī apsarga lomu. Tomēr zagļi ir pielāgojušies arī suņa varbūtībai īpašumā, un bieži vien, dzīvnieks tikai tiek pakļauts riskam, ka tam nodarīs pāri. Turklāt, dodoties prom uz vairāk kā dienu, divām, suns jāņem līdzi, atstājot nekustamo īpašumu pilnībā bez uzraudzības. Signalizācija jeb tehniskā apsardze ir labākais veids, kā nodrošināt savu mājokli pret zagļu iebrukumu. Brīdī, kad mājās ierodas neaicināts Tavas mantas tīkotājs, iedarbojas signalizācija, kas nosūta signālu uz galveno apsardzes pulti un ziņo arī Tev pašam par to, ka nostrādājusi signalizācija. Nekavējoties ierodas apsardzes darbinieki, kas veic nekustamā īpašuma pārbaudi.

Kā pasargāt mājokli arī no ugunsgrēka?

Par ugunsgrēka iespējamību efektīvi brīdināt var vienīgi dūmu detektors - tas mēdz savu funkciju izpildīt, ja cilvēks ir mājās, turklāt, arī ne vienmēr. Ja esi skaļas mūzikas vai filmu cienītājs vai mēdz gulēt ciešā miegā, liela iespēja, ka veikalā nopērkamo dūmu detektora pīkstēšanu nemaz nedzirdēsi. Turklāt, baterijas mēdz nosēsties un vari palikt ar garu degunu pavisam. Un ko tad, ja dūmu detektora signāls iedarbojas, kad neesi mājās? Tas var “bļaut” un “brīdināt”, cik skaļi vien iespējams, bet ugunsgrēku tas neaptur.

Tehniskās apsardzes signalizācija ar dūmu detektoru sadūmojuma gadījumā ziņo apsardzes pultij un bez vilcināšanās uz Tavu mājokli dodas ugunsdzēsēju brigāde pat, ja neatrodies mājās un, ja nepieciešams, likvidē sadūmojuma iemeslu, ugunsgrēku. Arī Tev tiek paziņots par sadūmojumu vienlaicīgi ar nosūtīto signālu apsardzes pultij.

Uztraucies – vai no šīm drošības sistēmām ir kāda jēga, ja pazūd elektrība? Esi mierīgs! Elektrības zušanas gadījumā, signalizācija darbojas ar tajā iestrādātu baterijas enerģiju. Kad sāk izlādēties baterija, tiek ziņots ne tikai Tev, bet arī centrālajai apsardzes pultij, tādā veidā garantējot, ka rezerves enerģijas padeve tiks atjaunota laicīgi.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...