You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Tenti un teltis dažādām uzņēmējdarbības vajadzībām

Kravas auto tents, foto - AIRTEX

Veiksmīgam biznesam nepieciešami kvalitatīvi materiāli, kas ir ilgstpējīgi kalpot jebkādos apstākļos. Viens no šiem materiāliem ir tentu materiāls, kas izmantojams gan dažādiem autopārvadājumiem, gan angāriem, pat baseiniem un reklāmām. Svarīgs faktors tentu izvēlē ir materiāla izturīgums. Tam ir jāpārcieš dažādi laikapstākļi un slodze.

Telts ar piepūšamu karkasu

Uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama periodiska pārvietošanās vai produktu vai pakalpojumu pasargāšana no laikapstākļiem, ērtai lietošanai piemērojamas teltis ar piepūšamo karkasu. Telts pneimatiskie rāmja cilindri izgatavoti no īpaši spēcīga un gaisa necaurlaidīga auduma, kā arī aprīkoti ar 3 veidu vārstiem. Darba spiediens pneimatiskajam karkasam 240–280 psi.

Pats pneimatiskās telts rāmis sastāv no 15 daļām, kas ir saistītas ar īpašiem vārstiem. Tas dod priekšrocību pirms būtiskiem mehāniskiem bojājumiem un vārsti ir aizstājami vai noņemami remontam. Audums, no kā izgatavotas teltis, ir neuzliesmojošs B1 (vai M2, Francija). Pamata šuvēm izmantota augstfrekvences metināšana. Lietošanas laikā tenta audumam ir nemainīgas īpašības, kalpojot no -30 līdz +70 grādiem pēc Celsija.

Automašīnu tenti un karkasi

Daudzveidīgam autotransportam ir daudzveidīgas nepieciešamības, tādēļ katram transporta veidam ir piemēroti sava veida tentu karkasi un pārsegi. SIA “AIRTEX” kvalitatīvi un no izturīga materiāla izgatavo vieglo piekabju tentus un karkasus, tentus lauksaimniecības tehnikai, pašizgāzēju tentus, kravas auto tentus un apvidus un vieglo automašīnu tentus, kā arī laivu tentus.

Reklāma uz tentiem

Automobiļu mobilitāte ir lieliskas veids, kā pasniegt reklāmu, atrodoties kustībā ikdienas ritmā. Spilgtie attēli uz furgoniem, tentiem un automašīnu korpusiem ir uzmanību piesaistoši un interesanti, kā arī viegli iegaumējami.

Reklāma uz tentiem tiek veidota ar trafaretiem.
Klientam vēlamais attēls tiek izveidots vairāku stundu garumā , izmantojot trafaretu no pašlīmējošas vinila plēves, izgrieztu ar ploteri. Uz virsmas, kas iepriekš sagatavota un apstrādāta ar speciālu krāsu, kas ir izturīga pret UV gaismu, tiek uzlikts attēls. Pēc vajadzības krāsu klāj vairākos slāņos, no kuriem apakšējie spēcīgi absorbējas PVC audumā. Tas izveido stabilu un uzticamu pamatu zīmējumam. Pēc paveiktā darba trafarets tiek uzmanīgi noņemts.
No izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem SIA “AIRTEX” izgatavo arī izstrādājumus sportam un aktīvai atpūtai, rūpnieciskos aizkarus un vārtus, kā arī baseinus zivju audzēšanai.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...