You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Uģis Kuģis un Linda atklāj savu motivāciju, kādēļ devušies uz Indiju

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

“Garīgums šajā ceļojumā man ir pats svarīgākais. Godīgi sakot, ja ne tas, tad es diez vai būtu piekritusi braukt uz Āzijas valsti ar diviem maziem bērniem, tas tomēr nav viegli. Bet es kā bērnu mamma gribēju gūt kādu garīgu pieredzi, un šeit es varu to izdarīt. Un vēl es gribēju iepriecināt vīru, jo viņš ļoti vēlējās šeit nokļūt” – raidījumā “Ģimene burkā” atklāti atzīst Uģa Kuģa sieva Linda.

Ģimene svētajā Vrindālenā ir ļoti labi iejutusies, un nu visi kopā apmeklē pilsētas skaistāko tempļa dārzu, kur notiek lūgšanas un dziedājumi par godu Krišnam. Šajā īpašajā gaisotnē arī Uģis dalās pārdomās, kāpēc viņa vēlme atbraukt šurp kopā ar ģimeni bijusi tik spēcīga:

“Garīgā puse mums ir ļoti svarīga. Jau tam, ka vadām savas brīvdienas svētā zemē, ir milzu nozīme. Bet tas nav vienīgais – ja mēs būtu fanātiski garīguma meklētāji, mēs ceļotu pa tempļiem no pieciem rītā līdz astoņiem vakarā. Taču tā nav – mēs dzīvojam mierīgā atpūtas režīmā. Mums arī gribējās paskatīties, kā ir ceļot kopā ar bērniem, kā viņi šo vidi uzņem.”

Kuģu ģimenes aizraujošajām gaitām kolorītajā Indijā variet sekot līdzi šajā un turpmākajās “Ģimene burkā” epizodēs!

Skatieties arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...