You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Vai sieviete un vīrietis var būt tikai draugi? Atbild psiholoģe

Draudzība sievietes un vīrieša starpa - vai tāda pastāv? Image by Karen Warfel from Pixabay

Draudzība sievietes un vīrieša starpa - vai tāda pastāv? Image by Karen Warfel from Pixabay

Sieviete un vīrietis - "tikai draugi?" Vai tomēr agrāk vai vēlāk abu starpā uzplauks romantiskas jūtas? Par radiogeišu dēvētā uzņēmēja un pasniedzēja Ieva Adamss neuzskata, ka vīrietis un sieviete var būt tikai draugi, bet žurnāliste Una Ulme viņai nepiekrīt - viņai ir gan vīrs, gan draugs! Psiholoģe Kristīne Balode izšķir abu strīdu ar vērtīgu padomu - vienkārši jābūt norunai, ka no vīrieša un sievietes draudzīgām attiecībām izslēdzam seksu. Ir vienkārši nepieciešamas skaidras robežas.

"Nepieciešams norunāt savā starpā, ka kaut ko nedarām kopā. Tas, ka mēs domājam, ka to seksa klikšķi varam izslēgt, vēl nenozīmē to, ka tas izdodas. Vārdos izteikta starp vīrieti un sievieti valdoša saikne tomēr ir drošāka, nekā tāda, kur vienkārši paļaujamies, un tad izrādās, ka situācija jau ir citādāka. Interesanti, ka mēs, pieauguši cilvēki, baidāmies paši no savas seksuālās dabas." stāsta psiholoģe.

Flirtēt ir mūsu dabā: "Cilvēks pēc dabas ir erotiska būtne. Mums tā iztēle ir vajadzīga vairāk kā kādas konkrētas seksuālas darbības." Viņa stāsta, ka vīrs savulaik ir arī atnācis mājās un paziņojis, ka kādai sievietei, kura viņam iepatikusies, uzrakstījis dzeju, turklāt aizgājis vēl iedzert kafiju. Balode atklāj, ka ir priecīga un pateicīga par to, bet piebilda - kad flirts pārvēršas seksuālos sakaros, to laulenis var intuitīvi just.

Vairāk "STV Pirmā!" šova "Sapņu ķērājas" epizodes un sižetus meklē 1188 Play!

Apskaties arī šos interesantos rakstus:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...