3 lietas, kas tev jāzina par pašapkalpošanās veļas mazgātavām

pixabay.com

Saplīsusi veļas mašīna vai veļas žāvētājs? Varbūt esi no tiem cilvēkiem, kuru mājvietā gluži vienkārši nav veļas mašīnas, vai vēl neesi paguvis to iegādāties? Līdz šim esi vedis mazgāt drēbes pie radiniekiem vai draugiem? Kā būtu, ja tu apmeklētu pašapkalpošanās veļas mazgātavu ?

Kurš gan ārzemju filmās nav redzējis ainas no veļas mazgātavām – gan šausmu filmās, kur kāds, protams, tiek ievainots vai nobiedēts, gan romantiskajās filmās, kur caur plašajiem mazgātavas logiem paveras pāris, kurš tūliņ pirmo reizi skūpstīsies? Turklāt, ja iepriekšminētie scenāriji nepārliecina par pašapkalpošnās veļas mazgātuvju šarmu, tad varbūt slavenais Misters Bīns spēs tevi pārliecināt? Vienā no sērijām varējām vērot kā viņš mazgā savu brūno uzvalku un mīļo lāčuku tieši veļas mazgātavā.

Protams, ir pāris lietas, kas tev jāzina par šo pakalpojumu, tāpēc aprunājāmies ar “Nivāla” pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kas jāņem vērā, dodoties uz pašapkalpošanās veļas mazgātavu, un nonācām pie 3 svarīgiem secinājumiem.

1. Ieplāno laiku iepriekš!

Drēbju salikšana veļas mašīnā, mazgāšana, žāvēšana un gludināšana aprasti aizņem 2.5 stundas, taču, ja ir daudz cilvēku un izveidojusies rinda, tās var būt pat 4 stundas. Tāpēc ieplāno laiku, lai, gadījumā, ja procesu beigsi pēc 4 stundām, tas tev pašam nebūtu par vēlu!

2. Neuztraucies par garlaicību!

Atšķirībā no filmām, realitātē tu veļu vari atstāt mazgāties un pa to laiku doties savās darīšanās. Sarunā randiņu ar kādu, izej satikties ar draugiem, vai gluži vienkārši pastaigā apkārt pa pilsētu – dari to, ko noteiktajā brīdī vēlies, jo veļas mašīna nekur neaizskries un apturēt to, pirms drēbes nebūs izmazgājušās, neviens nevarēs! Tomēr, ja ārā iet nevēlies un visi draugi ir aizņemti, paņem līdzi kādu interesantu lasāmvielu un izbaudi labu grāmatu, kamēr drēbes top tīras!

3. Mazgāšana, žāvēšana un gludināšana – viss vienuviet!

Uztraucies, ka slapjas drēbes būs daudz smagākas, līdz ar to, grūtāk nogādājamas uz dzīvesvietu? Neraizējies! Turpat uz vietas pieejams veļas žāvētājs, kas mazāk kā stundas laikā parūpēsies par to, ka drēbes ir patīkami siltas un sausas. Ja nu mājās nav gludināmais un gludināmā dēļa, veļas mazgātavās parasti atrodams viss nepieciešamais gludināšanai. Pašapkalpošanās, kuras laikā varēsi izdarīt visu nepieciešamo!

Esi nolēmis nodoties romantikai vai vienkārši nepieciešams izmazgāt drēbes? Dodies uz Lāčplēša ielu 21 (ieeja no Akas ielas) un izbaudi procesu!