3 reālas pieredzes stāsti par botoksa injekcijām

pexels.com

Mūsdienās, kad pasaulē aizvien vēl dominē mūžīgās jaunības kults, arvien iecienītākas kļūst dažādas skaistumkopšanas procedūras. Īpaši tās, kuras sola mūs padarīt par vismaz pāris gadiem jaunākas. Jau ilgstoši šādu procedūru topa virsotnē ierindojas botulīna toksīna injekcijas.
Botulīna toksīna injekcijas dermatoloģijā veiksmīgi izmanto jau aptuveni 20 gadus. Šo injekciju princips — tiek bloķēta muskuļa spēja sarauties, kā rezultātā rodas muskuļu atslābums un tik ļoti nemīlētās grumbas izlīdzinās. Efekts saglabājās līdz pat gadam.
Šis preparāts ir iecienīts, jo dod tūlītēju efektu. Jāatceras gan, ka mēdz būt arī blakusparādības. Pirms izlemt par šīs procedūras veikšanu, aicinām iepazīties ar trīs sieviešu pieredzes stāstiem par botulīna toksīna injekcijām:

Anna, 35 gadi: "Grumbas pierē man ir jau no pusaudžu gadiem. Droši vien tāpēc, ka esmu ļoti emocionāla, bieži raucu pieri, šķobos utt. Par labu botulīna injekcijām izlēmu gadu atpakaļ, īsi pirms savām kāzām. Pati procedūra nebija sāpīga, bet arī rezultāts neparādījās uzreiz. Grumbas izlīdzinājās aptuveni trešajā dienā pēc injekciju veikšanas. Ar rezultātu es biju vairāk kā apmierināta. Noteikti nākotnē procedūru veikšu atkārtoti.’’

Karlīna, 42 gadi : "Man botoksa lietošana beidzās ļoti bēdīgi. Varbūt neizvēlējos īsto speciālistu, bet manā gadījumā rezultāts pēc nebija tas labākais. Grumbas pieres daļā izlīdzinājās, taču radās blakusefekts. Man noslīdēja acu plakstiņi. Kā rezultātā it kā tiku pie efekta- izlīdzinātām pieres grumbām, bet ‘’ bonusā ‘’ nāca arī defekts. Manā gadījumā noslīdējušie plakstiņi šobrīd liek izskatīties krietni vecākai, nevis jaunākai. Speciāliste, kura veica šo procedūru sola, ka ar laiku šis blaukusefekts pagaisīs. Šobrīd ir pagājuši trīs mēneši kopš veicu procedūru."

Anete, 28 gadi : "Lai arī man nav pārāk daudz grumbu, man patīk izskatīties perfekti. Es sameklēju labāko speciālistu, kāds šajā jomā Latvijā pieejams, mēs visu izrunājām un man tika veiktas injekcijas pieres zonā. Rezultāts bija redzams jau pēc divām dienām un tas man liek justies vēl pievilcīgākai un sakoptākai."

Par to, kādas kosmētiskās injekcijas un citas skaistumkopšanas procedūras piemērotas tieši tavām vajadzībām un vēlmēm, lasi šeit