7 pikantas Ziemassvētku dāvanas pieaugušajiem

Nāk Ziemassvētki – dāvanu un iepriecināšanas laiks! Rotaļlietas nav domātas vienīgi bērniem – tās var būt piemērota Ziemassvētku dāvana jebkurā vecumā. Atkarīgs, protams, kādas rotaļlietas. Mums ir dažas idejas dāvanām Tavai otrajai pusītei, kas palīdzēs svētkus padarīt patiešām intīmus un personiskus!

Svētki ir lieliska iespēja palutināt tos, kurus mīli visvairāk, tai skaitā arī sevi! Tādēļ dažas no šīm idejām noderēs arī vientuļajiem, ne tikai pāriem. Palutini šajos svētkos gan sevi, gan mīļoto ar kādu no šīm 7 dāvanām un rotaļlietām pieaugušajiem, kuras iespējams iegādāties veikalos “Labi”, kā arī interneta veikalā tev.lv!

1.       Feromoni

Tās ir īpašas vielas, kas iedarbojas tieši uz cilvēka zemapziņu un palielina vēlamā partnera piesaistes iespēju. Smaržas ar feromoniem lieto erotiskas un seksuālas piesaistes efektam – tā uzlabojot gan iepazīšanās izredzes vientuļajiem, gan atdzīvinot mīlas dzirksti ikdienas nogurdinātajiem pāriem!

2.       Vaginālās bumbiņas 

Primāri šis produkts ir paredzēts sievietes intīmo muskuļu trenēšanai. Taču tās var izmantot arī erotiskām rotaļām.

3.       Lubrikanti un masāžas eļļas

Vai tas ir viens un tas pats? Ne gluži – lubrikantus varēsiet izmantot arī masāžai, taču masāžas eļļas gan nevajadzētu izmantot kā lubrikantu aizstājējus.

4.       Vibrators

Izvēle ir milzīga! Kādu izvēlēties? Vislabāk sākt ar vienkāršu, ne visai lielu vibratoru. Noteikti no silikona, jo tas ir taustei patīkamākais materiāls. Tādējādi varēs vieglāk aprast ar pašu rotaļlietu un saprast kādas izjūtas un stimulācijas labāk patīk, turklāt tā nebūs vienīgi dāvana vientuļai sievietei, bet, iespējams – jaunu izjūtu un atklāsmju sākums arī ilglaicīgās attiecībās!

5.       Erotiskie krēmi 

Dažādi intīmās farmakoloģijas izstrādājumi – krēmi, ziedes, jau minētie lubrikanti — ne vien palīdzēs atslābināties, bet arī gūt lielāku prieku pieaugušo rotaļās.

6.       Erotiska veļa vai kostīms lomu spēlēm

Galu galā – Jaunais gads ir karnevālu laiks un kāpēc neiejusties nebijušos tēlos masku ballē, kas paredzēta ļoti šauram lokam?

7.       Dāvanu karte slēptāko vēlmu piepildīšanai

Ja tomēr kautrējies uzsākt dialogu ar savu partneri par privātās dzīves daudzveidīgošanu, dāvanu karte intīmpreču veikalā būs nepārprotams mājiens otram veikt pirmos soļus, izvēloties sev vēlamās dāvaniņas, un sākt šo sarunu starp pieaugušiem cilvēkiem ja ne šajos svētkos, tad Jaunajā gadā noteikti!

Kvalitāti un zemāko cenu jau 25 gadus nodrošina veikali “Labi”!