Bērni, studenti un pedagogi var saņemt brilles bez maksas

Brilles (Image by Vesna Harni from Pixabay)

Sagaidot jauno mācību gadu, optikas veikals "OptiO" realizē sociālās atbildības programmu, kura ietvaros tiek dāvinātas brilles bērniem, studentiem un pedagogiem.

Kas jādara, lai saņemtu brilles?

Lai sociālās programmas ietvaros iegūtu brilles, nepieciešama oftalmologa vai optometrista izrakstīta briļļu recepte, kas nav vecāka par trīs mēnešiem. Apmeklējot optikas veikalu, pedagogiem un studentiem ir nepieciešams uzrādīt derīgu skolotāja vai studenta apliecību vai izziņu no darba vietas vai augstskolas, kā arī līdzi jābūt personas apliecinošam dokumentam.

Cik ilga ir šī akcija?

Studentiem, bez vecuma ierobežojumiem, un pedagogiem ir iespēja saņemt brilles 55 euro vērtībā bez maksas līdz 30.septembrim . Programmas piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars 29 euro vērtībā un divas briļļu lēcas "Orma 15 UC" 26 euro vērtībā, kā arī cenā iekļauts meistara darbs.

Paralēli studentu un pedagogu programmai, tiek realizēta akcija bērniem līdz 18 gadu vecumam, kas sniedz iespēju saņemt brilles 55 euro vērtībā bez maksas. Iespēja saņemt brilles bērniem bez maksas ir spēkā līdz 2020.gada 31.decembrim. Vairāk par "OptiO" piedāvājumiem uzziniet: https://optio.lv/

Vairāk par programmu:

"OptiO" optikas misija ir būt viegli sasniedzamiem un pieejamiem, nodrošinot kvalitatīvu redzes korekciju visiem, kam tā ir nepieciešama. Tāpēc jau kopš 2016.gada optika realizē sociālās atbildības programmas, lai sniegtu iespēju savlaicīgi novērst redzes problēmas kā studentiem un skolotājiem, tā bērniem. Šī gada programmas ietvaros brilles bez maksas iespējams iegūt ne vien studentiem, bet arī pedagogiem, tai skaitā bērnudārzu audzinātājiem, vispārējās izglītības pedagogiem, kā arī augstskolu mācībspēkam.

"OptiO" galvenā optometriste Aiga Ozoliņa skaidro: "Latvijā līdz pat 25% bērnu tiek konstatētas redzes problēmas, kas norāda uz to, ka ir nepieciešams veicināt sabiedrībā izpratni par to, kā pareizi sekot līdzi redzes izmaiņām. Nereti jaunieši izjūt diskomfortu, jo ir nepieciešams lietot brilles un izvairās no to savlaicīgas iegādes. Realizējot sociālās atbildības programmu, vēlamies atgādināt, ka rūpēties par redzes veselību nepieciešams regulāri. Arī ikdienā nepieciešams pievērst uzmanību dažādām niansēm, kas var liecināt par redzes problēmām, piemēram, bieža acu samiegšana, graušanas sajūta acīs. Tas, cik mēs komfortabli jūtamies un skaidri redzam, ietekmē mūsu skolas un darba gaitas, tāpēc aicinām gan studentus, gan mācībspēku izmantot šo iespēju - rūpēties par savu labsajūtu, izmantojot akcijas piedāvājumu!"