Cik maksā apsardzes pakalpojumi?

Pixabay.com

Personiskā drošība, videonovērošana, kravas aizsardzība, tehniskais atbalsts, ugunsgrēka trauksmes sistēmas, pat detektīvu pakalpojumi – tie visi ir tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumi, kas sniedz risinājumus situācijās, kad nepieciešams parūpēties par sevi un savu īpašumu. Cik maksā drošība, jautājām uzņēmuma SIA “Alpha Security Lat” pārstāvjiem.

Fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumi nekustamajam īpašumam

 “Alpha Security Lat” piedāvā centrālās videonovērošanas apsardzes pulti, kas nodrošina video novērošanas monitoringu 24 stundas diennaktī. Ja vēlaties nodrošināt apsardzes pakalpojumus savam nekustamajam īpašumam, 2018.gadā cenas bez PVN ir:

  • Dzīvokļiem – 10,00 EUR
  • Privātmājām – 15,00 EUR
  • Birojam, ražošanas telpām un noliktavām – no 15,00 EUR

Video monitoringa pakalpojuma izmaksas par vienu videokameru sastādīs 20,00 EUR mēnesī. Nepieciešams būs piereģistrēt video novērošanas sistēmu LR "Datu aizsardzības centrā”, kas izmaksās - 300,00 EUR. Tev nosūtītās SMS par apsardzes vai ugunsdrošības sistēmas monitoringu būs bez maksas.

Ja Tev interesē arī kaimiņu drošība, piedāvājumā ir operatīvās grupas profilakses apsekošana vienu reizi diennaktī, tā cena ir 100,00 EUR bez PVN.

Transportlīdzekļa drošība ar GPS apsardzes sistēmām

 Savam privātajam vai darba auto par 8,00 EUR mēnesī bez PVN vari uzstādīt automašīnas GPRS monitoringu. GPS navigācijas un GPS apsardzes sistēmas ļauj pārraudzīt kravas pārvadāšanu un uztur kontroli pār transportlīdzekli. Tādējādi vienmēr zināsi, kur automašīna atrodas un biznesā varēsi plānot nākošos loģistikas darbus.

Papildus pakalpojums – detektīvi

 Apsardzes firmas parasti papildus apsardzes pakalpojumiem piedāvā detektīvdarbības pakalpojumus, kuru cenas sākas no 20,00 EUR stundā.

 

Izvēloties tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumu sniedzēju, noskaidro, vai tam ir apsardzes darbības speciālā atļauja (licence). “Alpha Security Lat” speciālisti iesaka arī painteresēties, ar kādiem klientiem strādā apsardzes firma: jo lielāks klientu loks, jo drošākās rokās ir Tavs īpašums.

Mūsu konsultants “Alpha Security Lat” apsardzes pakalpojumus nodrošina tādiem uzņēmumiem kā SIA „Kuehne+Nagel”, SIA “ATLAS”, SIA “VESTABALT” un “VESTABALT serviss”, SIA “CS KOMERCSERVISS”, SIA “Dotnuvos projektai”, SIA „Futurus Food”, SIA „Uzņēmumu  pakalpojumu aģentūra”, SIA „Lāči”, Babītes vidusskolai, SIA  „Rēzeknes gaļas kombināts”, SIA „Jurmala Golf Estate”, SIA „Green Village service and maintenance”, u.c.