Decembrī ar "airBaltic" varēsim lidot uz Somiju

Lidojums (Image by Fuzz from Pixabay)

"airBaltic" pārstāve Alise Briede informēja, ka no 19.decembra lidsabiedrība "airBaltic" sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Kitili Somijā! Lidojumi uz šo slēpošanas galamērķi notiks vienu reizi nedēļā ar "Airbus A220-300" lidmašīnu, un kopumā plānotais lidojuma ilgums būs viena stunda un 55 minūtes. Domājams, ka šī ziņa iepriecinās visus pēc ceļojumiem izslāpušos!

Kas jāņem vērā, ja vēlies doties šajā maršrutā?

"airBaltic" ir ieviesis dažādus drošības pasākumus un aicina arī tā pasažierus būt atbildīgiem un sekot līdzi visiem ceļošanas noteikumiem un situācijai attiecībā uz COVID-19 ierobežojumiem. Lidojumi tiks organizēti, ņemot vērā visu atbildīgo iestāžu rekomendācijas. Pilnīgi visiem pasažieriem, kuri vēlēsies doties šajā maršrutā, tiks nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes.

Tāpat kompānijā minēja, ka saistībā ar Covid-19 pandēmiju "airBaltic" sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku.

Atgādinām, ka pašreiz visiem ceļotājiem, ieceļojot Latvijā, ir jāaizpilda elektroniskā anketa

Jaunāko informāciju par COVID-19 radītajiem ierobežojumiem un aktuālāko informāciju ceļotājiem atradīsi mūsu mājas lapā zem tēmas "Ceļojumi".