Iedzīves pārvešanas uz ārzemēm – kādi ir varianti?

Mūsdienās pārvākšanās uz ārzemēm vai gluži pretēji – atgriešanās dzimtenē, nav nekas neparasts. Ja pārvākšanās ieplānota uz neilgu laika posmu vai arī plānots dzīvi uzsākt tā teikt – no nulles, nekādas dižās problēmas neradīsies. Tik vien kā nepieciešami pāris koferi vai mugursoma un uz priekšu. Nedaudz sarežģītāka situācija veidosies tad, ja plānots pārvākties ar visu iedzīvi un iedzīves ir visai daudz.

Kam uzticēt mantu pārvešanu?

Ja vien cilvēkam pašam nepieder kravas busiņš, mantu pārvešanu nāksies uzticēt kādam citam. Interneta plašumos atrodami simtiem sludinājumi, ar kuru palīdzību tiek piedāvāts pārvest mantas no vienas valsts uz citu. Tiesa gan, jāņem vērā, ka liela daļa no šiem pārvadājumu veicējiem nav oficiāli reģistrēti komersanti. Līdz ar to, nopietni jāizvērtē cik droši ir šiem cilvēkiem uzticēt savas mantas. It īpaši,  ja tās ir ļoti vērtīgas vai arī, ja ir ļoti būtiski iekļauties konkrētos termiņos. Lielākā daļa individuālo mantu pārvadātāju ar saviem klientiem nekāda veida līgumus neslēdz, līdz ar to arī drošības garantijas būs tik vien kā godavārds.

Vai izvēlēties profesionālu pārvākšanās servisu ir izdevīgi?

Lai arī varētu šķist, ka profesionāla un oficiāli reģistrēta uzņēmuma pakalpojumi izmaksās dārgāk, tas tā nebūt nav vienmēr. Aplūkojot pārvākšanās pakalpojumu cenas sludinājumu serveros un pārvākšanās servisu mājas lapās, itin ātri var nonākt pie atziņas, ka izmaksas ir visai līdzīgas. Šis fakts saistāms ar to, ka lielajiem uzņēmējiem ir profesionālāk izstrādāti maršruti un lielāks darba apjoms, kas ļauj saglabāt klientiem izdevīgāku cenu politiku. Bet drošības garantijas, kā arī servisa kvalitāte krietni vien augstākā līmenī ir profesionāliem un oficiāli reģistrētiem pakalpojumu sniedzējiem.

Kādus pakalpojumus vēl piedāvā pārvākšanās servisi?

 SIA ‘’ Komanda 24’’ pārvākšanās serviss papildus mantu pārvešanai saviem klientiem piedāvā arī ar pārvākšanos saistītās dokumentācijas sakārtošanu, krāvēju pakalpojumus, mēbeļu montāžu/ demontāžu un pat tādu ekstru kā pārvadājamo mantu pakošanu. Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi pieejami gan fiziskām, gan juridiskām personām. Nepieciešamības gadījumā pārvadājumi tiek saskaņoti ar abu valstu pusēm, līdz ar to ir arī juridiski droši. Pirms pakalpojuma iegādes pieejamas konsultācijas, kuru laikā tiks detalizēti izrunāta gan cena, gan pakalpojuma izpildes ātrums.