Jauns gads, jaunas apņemšanās un.. jauna mājvieta?

Vecā gada vakarā visas likstas atstājam aiz muguras un rūpīgi sākam plānot, kādas virsotnes vēlamies sasniegt nākamajā gadā. Vieniem galvenā apņemšanās ir atrast labu darbu, citam iegādāties mājdzīvnieku, bet vēl kāds apņemas Vecajā gadā atstāt savu ligzdiņu un pārvākties uz jaunu dzīvesvietu līdz ar Jaunā gada sākumu.

Pārvākšanās no esošās dzīvesvietas uz jaunu mēdz radīt stresu un apjukumu, īpaši jau jauniešiem, kuri izlēmuši Jauno gadu sākt ar savu dzīvesvietu un pamest vecāku mājas. Taču ne mazāk satraukti ir pieaugušie, kuri kā pāris vai kopā ar visu ģimeni, lemj par labu pārmaiņām un apņemas uzsākt “svaigu” dzīvi citā dzīvesvietā.

Pieredzējušie “Komanda24” speciālisti stāsta, ka pārvākšanās ikvienā dzīves posmā ir ļoti nozīmīgs un liels lēmums, tāpēc nepieciešams visu kārtīgi izanalizēt un sastrukturizēt – gan priekš sevis emociju līmenī, gan loģiski izdomājot, kuras mantas tiks pārvestas uz jauno vietu un kuras tiks atstātas pagātnē.

Parasti visgrūtāk ir atvadīties no vecās dzīvesvietas, jo ar to saistās daudzas atmiņas. Taču ne mazāk sarežģīti ir izlemt, kuras mantas tiks ņemtas līdzi un kuras ne. Šis lemšanas process mēdz ieilgt un būt emocionāls, jo katrai lietai, lai gan to neapzināmies, esam piešķīruši kādu nozīmi, kura kļūst skaidra tikai tad, kad pārvācamies vai kad tā jāatdod kādam citam. Tāpēc ļoti svarīgi pieņemt lēmumu tikai vienreiz, un pēc tam uzreiz mantu ievietot kastē vai miskastes maisā, lai nebūtu iespēja pārdomāt.

Lai atvadas no ierastās mājvietas būtu pilnīgas, pēc tam, kad visa iedzīve sakrāmēta kastēs, ciemos jāaicina draugi vai radi, lai atcerētos kopā piedzīvotos laikus šajā dzīvesvietā un noskaņotos pārmaiņām, kas sagaida Jaunajā gadā. Var pat sarīkot atkārtotu tikšanos jaunajā dzīvesvietā, un ar to pašu līdzcilvēku palīdzību izkrāmēt kastes, bet to jau lemj katrs individuāli.

Procesu ātrāku padarīs pārvākšanās serviss, kas atbrauks pēc visām mantām, vajadzības gadījumā, par ar vairākiem busiņiem un nogādās visu vajadzīgo iedzīvi jaunajā mājvietā. Nepieciešama palīdzība? Meklē to www.komanda24.lv vai zvani uz 20167006 !