Jauns izklaides šovs 360TV kanālā “Četri uz koferiem”

360TV

360TV saviem skatītājiem šajā rudenī ir sagatavojis vairākus jaunus, interesantus un pārsteidzošus šovus par ceļošanu. “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” visu septembri izklaidēja skatītājus ar Amerikā piedzīvotajām dēkām un grēkiem. Ja neredzēji, šovs “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” ir pieejams Shortcut.

Tagad tā vietā ir stājies jauns, bet tikpat avantūrisks piedzīvojumu šovs “Četri uz koferiem”. Tajā 4 Latvijā ļoti zināmi cilvēki - stiliste Indra Salceviča, šarmantā dziedātāja Samanta Tīna, kolorītais multimākslinieks Kašers un slavenais youtuberis Niklāvs - dosies ceļojumā uz saulaino Itāliju. Viņu uzdevums ceļojuma laikā ir sarūpēt saviem ceļabiedriem patiesi neaizmirstamu ceļojuma programmu. Kur āķis? Budžets uz visiem ir viens!

Kurš mācēs sarūpēt neaizmirstamus piedzīvojumus maziem līdzekļiem un kurš iztērēs naudu kaviārā un šampanietī, atstājot savus līdzgaitniekus bez budžeta izklaidēm? Kā slavenības reaģēs uz lētu hosteli? Kurš atstās savus kompanjonus tukšiem vēderiem un kā četrotne galu galā mācēs sadzīvot? Seko līdzi notikumiem katru sestdienu plkst 21:00 kanālā 360TV.

Šādu ceļojuma šovu jūs jau sen esat pelnījuši!