Kā izvēlēties dekorācijas kāzām un citiem svētkiem?

Kāzas, izlaidums, dzimšanas diena, Līgo vakars, dārza ballīte vai korporatīvs pasākums – visām šīm svinībām svarīgs ir ne tikai viesu saraksts, ēdiens un dzērieni, bet arī atmosfēra, kāda valda pasākumā. Tieši dekorācijām ir lielākais spēks padarīt notikumu īpašu, tāpēc jautājumam par to, kā dekorēt svinību vietu, jāpieiet radoši un atbildīgi.

Dekorācijas dārzam:

  • Garajos vasaras vakaros un īsajās naktīs nekas neizskatās romantiskāk un maģiskāk par svecēm, kas iekārtas koku zaros. Tam paredzēti īpaši svečturi, bet iespējams izmantot arī virvēs iesietas burciņas.
  •   Norādes uz svinību vietu iespējams izvietot ceļa malā uz skaistām koka tāfelītēm. Tāds pašas iespējams izvietot arī pašā pasākuma vietā, ja teritorija ir liela. Koka tāfelītes savukārt var izdekorēt ar ziediem, vai tām blakus novietot sveces stikla traukos.
  •  Zaļi, izplaukuši koki ir brīnišķīgs fons dažādiem dekoriem un koka zaros var iekarināt arī mazas vāzītes ar mākslīgiem vai īstiem ziediem, dažādas formas rotājumus, mākslīgos putnus un lentes.
  •  Ja svinības dārzā paredzētas ilgstoši, jāatceras, ka viesiem gribēsies komfortu un mājīgumu, tāpēc nevajadzētu aizmirst par tādām jaukām tekstila lietām kā pledi, spilveni un paklāji.

Dekorācijas kāzām:

  • Kāzās parasti svarīgi, lai ciemiņi būtu labi paēduši, tāpēc ēdamzālei, kas nereti ir arī deju zāle, jāizstaro mīlestība. To iespējams panākt gan ar griestu dekoriem, gan gaismas instalācijām un zīmīgiem uzrakstiem.

  • Vietu, kur sēž jaunais pāris iespējams izcelt īpaši – ar svecēm, ziediem, lentēm. Ļoti nozīmīgs ir arī fons – lai fotogrāfijas, kas tiktu uzņemtas jaunlaulātājiem sēžot, būtu tikpat skaistas kā pārējās. Un nevajadzētu aizmirst par vāzēm, lai visiem uzdāvinātajiem ziediem būtu sava vietiņa, un tie nebūtu jāsastumj plastmasas spainī!

Foto siena/stūrītis:

  • Tas, cik daudzi cilvēki gribēs pēc tam padalīties ar pasākumā piedzīvoto, ir atkarīgs no fakta, cik labas būs sanākušas bildes. Tāpēc vērts ieguldīt darbu fotosienas vai pat vesela stūrīša izveidē.


SIA Ginlas piedāvā dekorus, mēbeles, traukus un foto sienas svētkiem iznomāt, tādejādi palīdzot samazināt izdevumus un aiztaupot galvassāpes par to, kur dekorācijas likt pēc pasākuma. Sameklē visu nepieciešamo www.homedeko.lv!