Kā piepildīt bērna sapni? Ceļojums pie Ziemassvētku vecīša!

Pexels.com

Ziemassvētki ir brīnumu laiks un, kas gan var būt vēl brīnumaināks kā satikt pašu Ziemassvētku vecīti? Īpaši, ja esi bērns. Lai Tev izdotos sagādāt savam mazajam vislabāko Ziemassvētku dāvanu, esam atraduši lielisku Ziemassvētku ceļojuma piedāvājumu Tev un Tavai ģimenei. Tici man, šīs būs ceļojums, ko Tavs mazais nekad neaizmirsīs!

Ceļojuma 1.diena – Lidojums uz Oulu un gaidīšanas prieks

Lidmašīnas motora dunēšana, pacelšanās un balti mākoņi - lidojums jau pats par sevi ir liels piedzīvojums, īpaši, ja Tavs mazais nekad nav lidojis, bet nekas nelīdzinās gaidīšanas priekam, kad zini, ka pavisam drīz satiksi Ziemassvētku vecīti. Pirms lielās dienas varēsi apskatīt Oulu pilsētu Ziemassvētku rotā un nogaršot kādu sildošu Ziemassvētku dzērienu.

Ceļojuma 2.diena – Ziemassvētku piedzīvojums var sākties!

Netālu no Rovaniemi pilsētas, mežā starp kokiem slēpjas Ziemassvētku vecīša mājas - Santas parks. Tajā visu gadu elfi un troļļi cītīgi strādā, lai vecītis Ziemassvētkos varētu sagādāt bērniem dāvanas.

Varēsiet redzēt Elfu Pasta biroju, Ziemassvētku piparkūku ceptuvi, Elfu darbnīcu, Kaligrāfijas skolu, Ledus Galeriju un citas maģiskas vietas. Elfi būs parūpējušies arī par izklaidi – viņi visu gadu ir trenējušies “Elfu Rotaļu Fabrikas Noslēpumu” šovam un Santas Parka deju šovam un tagad ir gatavi to atrādīt ciemiņiem.  Maģiskais vilciens izvedīs cauri gadalaikiem, bet mājās palikušajiem vecvecākiem varēsiet nosūtīt personalizētu Ziemassvētku video atklātni.

Pats Ziemassvētku vecītis apdzīvo pazemes alu tieši uz Polārā loka. Viņam varēsi iečukstēt ausī, kādu Ziemassvētku dāvanu vēlies saņemt un uzzināsi arī sava bērna slēptākās vēlmes.

Ceļojuma 3.diena – Arktikas zooloģiskais dārzs Ranua

Līdzi ņemiet situ apģērbu, jo Arktikas zooloģiskais dārzs Ranua piedāvā izbaudīt īstu ziemu. Apsnigušo parku apdzīvo polārlāči un brūnie lāči, vilki, aļņi, ziemeļbrieži un citas Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugas. Visa ģimene kopā varēs izbraukt ar briežu vai suņu pajūgu, bet asākas emocijas radīs sniega motocikli, arī pašiem mazākajiem.

Ceļojums ilgst tikai trīs dienas, bet tās, iespējams, būs labākās trīs dienas Tava bērna dzīvē!