Kā taupīt laiku uz mājas uzkopšanas darbu rēķina?

Unsplash.com

Mājas uzkopšana var būt meditatīvs un patīkams pasākums… Ja tam ir pietiekami daudz laika, iedvesmas un spēka. Parasti lielie ģenerālās tīrīšanas plāni apraujas jau pie pirmā apstākļa — tai vienkārši pietrūkst laika.

Varētu šķist, ka 8 stundu darba diena un piecu dienu darba nedēļa ir tieši tik daudz, lai pietiktu laika vakaros un brīvdienās arī sev un savam mājoklim. Taču piezīmēsim, ka arvien vairāk cilvēku strādā tālu no darbavietas un samērā daudz laika pavada ceļā, un mājās nonāk pavisam noguruši. Tāpat šim apgalvojumam noteikti iebildīs jaunie vecāki, sabiedriski aktīvi cilvēki un tie, kuriem svarīgi ir ārpus darba nodoties hobijiem un citām ārpusdarba nodarbēm. Kas paliek ārpus darba, bērniem, dažādu pasākumu un sporta nodarbību apmeklēšanas? Tikpat kā nekas. Labi ja pāris brīvu vakaru nedēļā, kurus noteikti negribas veltīt grīdu vaskošanai, logu mazgāšanai vai cita veida uzkopšanas darbiem.

 

Risinājums — uzkopšanas pakalpojumi

Kāpēc vērsties pēc palīdzības ikdienas vai ģenerāltīrīšanas darbos uzkopšanas servisā? Galvenais iemesls ir laika taupīšana, taču kopumā ir vismaz 7 pamatoti iemesli:

·       Tas palīdz ietaupīt laiku un plānot savas ikdienas aktivitātes.

·       Paliek vairāk enerģijas gan darbam, gan ģimenei, gan hobijiem.

·       Nav nepieciešams pirkt specifiskus tīrīšanas līdzekļus, kādus nodrošinās serviss – ietaupīsies lieki izdevumi.

·       Profesionāļi uzkops jūsu mitekli tā, kā pašiem, visticamāk, nebūtu motivācijas

·       Ironiski, taču fakts, ka nāk uzkopējs, parasti cilvēkus motivē mazliet savākt pa māju izmētātās personīgās mantas. Un tā principā jau ir puse no darba, kas nepieciešams, lai mājoklis izskatītos daudz patīkamāk.

·       Var pievērsties tikai tiem mājas darbiem, kuru veikšana sagādā prieku (ja tādi, protams, ir).

·       Un galu galā – tā ir patīkamā sajūta atrasties tīrā un sakoptā vidē bez pūlēm un noguruma.