Kādas aktivitātes izvēlēties, lai vecpuišu ballīte izdotos par 100%?

Pirms nodošanās laulības dzīvei – vīrietim ir jāiztrakojas, un to viņš dara kopā ar labākajiem draugiem vecpuišu ballītē. Puiši vienmēr atradīs, kā padižoties vai parādīt savu pārākumu pār citiem. Tieši tāpēc vecpuišu ballīte vienmēr ir azartiska, jautra un pārsteigumu pilna, lai tā paliktu atmiņā gadiem ilgi. Pierādīt sevi vislabāk var sacensību laikā. Kāpēc gan lai tās nenotiktu lāzertagā, peintbolā vai airsoftā?

Lai saprastu, ar ko šīs aktivitātes atšķiras, sadarbībā ar izlaides parku GUNSnLASERS esam sagatavojuši īsus skaidrojumus un idejas vecpuišu ballītes uzdevumiem.

Peintbols vecpuišu ballītē

Vēlies, lai vecpuišu ballīte ir ar asām sajūtām? Šī spēle būs īstā! Peintbolā ikviens vecpuišu ballītes dalībnieks jutīs gandarījumu par katru trāpīto lodi pretiniekam vai vecpuisim un prieku par katru veiksmīgo izvairīšanos. Šī ir īstu vīru spēle, jo uzņemt šāvienus var būt sāpīgi, drēbes tiek sasmērētas un zilumi atgādinās par pasākumu vēl kādu laiku.

Ekipējums

Ja godīgi, nav jau nemaz tik traki – dalībniekiem tiek iedoti:

●     kamoflāžas tērpi;

●     aizsargķivere;

●     cimdi.

GUNSnLASERS peintbola spēles laikā piedāvā dažādus smieklīgus kostīmus, piemēram, zaķis, balerīna, supervaronis u.c., lai vecpuišu ballīte būtu vēl jautrāka, bet bildes - smieklīgākas. Kurš gan negribētu redzēt savu draugu komiskā tērpā?

Visos laukumos ir izvietotas slēptuves, kur varēsi nozust no pretinieku komandas un izvairīties no krāsu lodītes trāpījuma. Peintbolam nav vajadzīga īpaša sagatavotība, jo noteikumi tiek izskaidroti pirms spēles sākuma, taču jau pirms spēles zini – uzvarēs tā komanda, kurā pēdējā paliks cilvēks ar tīru aizsargtērpu, vai kurā būs vairāk nesašautu vecpuišu ballītes dalībnieku (ja laiks būs beidzies).

Kā tiks pārbaudīts vecpuisis?

Draugu uzdevums pasākuma laikā ir kārtīgi pārbaudīt vecpuisi. Kā tas notiek peintbolā? GUNSnLASERS instruktors būs sagatavojis dažāadas misijas, kas tiks izspēlētas spēles laikā.

Dažas no populārākajām ir:

●     visi pret vecpuisi;

●     slepenās lādes atrašana;

●     sievas medības;

●     karoga uzvilkšana mastā u.c.

Ja jums ir sava ideja vai ballītes tematika, droši piedāvājiet tās spēles vadītājam!

Lāzertags vecpuišu ballītē

Lāzerpeintbols – lai gan skan līdzīgi iepriekšējai spēlei, šajā gadījumā var iztikt bez sāpēm un krāsām. Šī spēle noteikti derēs vecpuišu ballītei, kas paredzēta pāris dienas pirms kāzām (jo kurš līgavainis vēlas kāzu dienā stāvēt pie altāra ar milzīgu zilumu uz kakla?) vai tiem, kas vēlas nedaudz mierīgāku pasākumu.

Kas ir lāzertags?

Lāzertagā vairāk dominē spriedze un veiklība, jo jāspēj atrast pretinieks un jātrāpa galvas lentā, kas uztver ieroča raidījumu. Tajā pašā laikā jābūt izmanīgam un jāizvairās no uzbrucējiem, kā arī jāatrod labākās slēptuves – kamēr neesi sašauts, tikmēr neesi zaudētājs! Patīkamākais, ka sašautajiem spēle nav jāpamet, atliek apmeklēt bāzes mītni, lai atgūtu dzīvības – vēl viena iespēja atriebties pretiniekam!

Svarīgākais par lāzertag:

●     trāpījums nav sāpīgs, tas jūtams tikai kā vibrācija speciālā galvas lentā;

●     trāpījums ir precīzs līdz pat 200m attālumam, ko neietekmē laikapstākļi;

●     var spēlēt gan iekštelpās, gan āra laukumos;

●     pēc spēles katrs dalībnieks saņem statistiku, cik lodes izšāva, cik trāpīja, cik reizes atdzīvojās utt.

Šāda vecpuišu ballīte var būt vēl jautrāka, kādu no organizatoru misijām papildinot ar interesantiem nosacījumiem, piemēram, komanda, kura atmīnēs noteiktu bumbu skaitu, vecpuišu ballītes noslēgumā varēs nemaksāt par pirmajiem 2 dzērieniem.

Airsofts vecpuišu ballītē

Unikāla un moderna aktivitāte vecpuišu ballītē – tas ir airsofts! Latvijā šī spēle parādījusies salīdzinoši nesen, taču strauji uzņem apgriezienus, pulcējot arvien lielāku interesentu skaitu. Ja esat kompānija, kurai patīk izmēģināt nezināmo un jauno – uz priekšu!

Īsumā par airsoft

Īstas kaujas imitācija ar reālu ieroču kopijām - M4 un MP5 automāts, Beretta CO2 un elektroniskā pistole. Vecpuišu ballītes aktīva daļa būs vēl azartiskāka nekā cerēts. Dažādi slēpņi, taktiskas misijas un šķēršļi – tas sagaida drosminiekus, kas izvelēsies šo aktivitāti.

Vai tas ir sāpīgi?

Ieroči šauj 0,25g smagas plastmasa lodītes, tāpēc katrs šāviens būs jūtams uz ādas. Galvenā spēles atslēga ir komandas darbs – kurš nāks klajā ar labāku taktiku, tas uzvarēs. Protams, no svara ir arī reakcija un ātrums, arī precīzi šāvieni. Azartu nodrošinās īpaši iekārtotās trases, kurās varēsi izstaigāt pamestas ēkas, slēpties aiz koka kastēm vai smilšu maisiem, uzvilkt karogu mastā un vēl daudz ko citu. Vecpuišu ballīte ar airsoft būs piemērota tad, ja jums patīk stratēģiskas spēles.

Vecpuišu ballītes uzdevumi

Pēc kārtīgas aktīvās atpūtas, pasākumam jāpiešķir papildu smieklu deva un pozitīvas atmiņas. To palīdzēs sagādāt īpašie vecpuišu ballītes uzdevumi. Kādi tie varētu būt?

Vecpuišu ballīte ar uzdevumiem

Galvenais vecpuišu ballītē ir izklaidēties, labi pavadīt laiku un kārtīgi paķircināt vecpuisi. Kad tad vēl, ja ne šajā dienā? Viens no vecpuišu ballītes uzdevumiem var būt saistīts ar izkāpšanu no komforta zonas, liekot dienas galvenajam varonim pasvīst.

Kopā ar draugiem izdomājiet, kas visvairāk mulsina līgavaini, kādās situācijās vecpuišu ballītes vaininieks jūtas neērti un ko viņam īpaši nepatīk darīt, tās varētu būt 10 lietas. No tām izdomājiet vecpuišu ballītes uzdevumus. Lūk, vairākas idejas!

  1. Uzsākt sarunu ar garāmgājējiem, izliekoties, ka pazīsti viņus (Jāni, sveiks! Mēs taču kopā mācījāmies)
  2. Iziet no mājas ar netīrām drēbēm, nevienādām zeķēm
  3. Iziet sbiedrībā ar kosmētiku uz sejas
  4. Staigāt publiskā vietā ar vaļā palikušu bikšu rāvējslēdzēju
  5. Strīdēties ar kasieri, ka cena par preci bija mazāka
  6. Nomazgāt kādas svešas automašīnas logus (piemēram, veikala stāvlaukumā vai ielas malā)
  7. Ar stopiem nonākt punktā X, kur vecpuišu ballītes dalībnieki sagaidīs ar atlikušajiem uzdevumiem
  8. Dot svinīgo vecpuiša zvērestu saviem draugiem
  9. Piepildīt 5 uz ielas satiktu sieviešu vēlmes (tās nedrīkst nest finansiālus zaudējumus)
  10. Uzvilkt vecpuišu ballītes uzdevumam veltīto kreklu (ko sagatavojuši vecpuiša draugi) un sakrāt 15 lūpu (buču) nospiedumus uz tā

Katram izdomātajam uzdevumam lieciet pretim ciparu. Atsevišķi sataisiet mazas lapiņas, uz katras uzrakstiet ciparus no 1 līdz 10 (ja esat uzskaitījuši 15 lietas, tad rakstiet 1 līdz 15), aizlokiet lapiņas un ielieciet kastē. Tad pastāstiet vecpuišu ballītes vaininiekam noteikumus – katrs numurs atbilst lietai, kas viņam nepatīk, un vecpuisim ir izvēle - vai nu viņam tas ir jāizpilda vai jāizdzer šots par katru neizpildīto uzdevumu.

Tiesa gan, savu free card jeb “izlaid gājienu, dzerot šotu” vecpuišu ballītes karalis var izmantot vien 3 reizes visas spēles laikā. Lai šis vecpuišu ballītes uzdevums labāk paliktu atmiņā, varat visu dokumentēt filmējot vai uzņemot attēlus. Vecpuiša uzdevumu grūtāku padari, ja izvēlēsies dzērienu, kas viņam ļoti negaršo – iespējams, tad vecpuisis veiks visus uzdevumus bez ierunām, jo nevēlēsies dzer šotus.

Esiet radoši un sāciet organizēšanas darbus ātrāk nekā pēdējā brīdī, ja vēlaties, lai vecpuišu ballīte patiešām izdotos! Šī ir diena, ko līgavainis gaida ar nepacietību, cerot, ka draugi būs parūpējušies par reāli foršiem piedzīvojumiem. Lai mazinātu sev galvassāpes par pasākumu, sazinieties ar GUNSnLASERS, kas palīdzēs noorganizēt perfektu pasākumu!