Kāpēc iegādāties durvis salonā?

Durvis, interjera dizains. Pixabay.com

Ja esi paredzējis savās mājās mainīt vecās durvis pret jaunām, svarīgi ir ne tikai izvērtēt to funkcionalitātes un dizaina faktoru, bet arī atrast atbilstošu durvju iegādes vietu.  Piedāvājums ir ļoti plašs un, tā kā šāds pirkums nav jāveic pārāki bieži, papildus milzīgiem būvmateriālu veikaliem, kas piedāvā universālus risinājumus, noteikti iesakām paviesoties arī specializētos durvju salonos. Kāpēc? Šo jautājumu uzdevām nozares speciālistei Natālijai Maļavkinai no “Durvju centra”. Iemesli esot vairāki…

Divviru, bīdāmās, saliekamās durvis un citi unikāli risinājumi

Būvmateriālu veikali ne vienmēr piedāvā plašu sortimentu. Daļā šādu veikalu ir izvietoti standarta modeļi masu produkcijai, tāpēc, ja vēlies atšķirties no citiem un izcelt savu individualitāti arī šajā interjera priekšmetā, droši dodies uz durvju salonu un aplūko pieejamos risinājumus. Pašķirsti katalogus, apskati uz vietas izvietotos modeļus, pievērs uzmanību jaunākajiem stiprināšanas mehānismiem – tirgus nemitīgi attīstās un pašreiz piedāvājumā ir gan neredzamās eņģes, gan interesantas drošības sistēmas, gan bīdāmās durvis visdažādākajās krāsās un no visdažādākajām valstīm. Iespējams, šajā vizītē gūsi jaunas idejas, kas Tavu personīgo telpu padarīs par patiesi vienreizēju!

Durvju pasūtīšana jeb durvis ar “odziņu”

Durvju salona priekšrocība ir iespēja pielāgoties klienta vēlmēm. Ja nekas no esošā piedāvājuma Tevi neapmierina vai gribi savās mājās redzēt patiesi unikālu durvju risinājumu, vari veikt specpasūtījumu. Tā izgatavošanas laiks ir atkarīgs no ražotāja, bet to var izdarīt apmēram mēneša (līdz 2 mēnešu) laikā.

Palīdzība, ja nezini kā ielikt durvis

Dodoties uz salonu, Tu ne tikai saņemsi konsultācijas durvju izvēles procesā, bet arī informāciju par mehānismiem, materiāliem un durvju ielikšanu.

Varēsi aplūkot jaunākās aizsargsistēmas – atslēgas, aizbīdņus, slēdzenes un citus papildelementus. Starp citu, ar katru gadu šie mehānismi paliek aizvien labāki un tāpēc vien klienti izvēlas durvis nomainīt.

Meistars var aizbraukt pie Tevis, izmērīt ailes un noteikt, vai būs nepieciešams iegādāties arī papildmateriālus. Ja aile ir lielāka par 1 metru, varbūt labāk ir izvēlēties divviru durvis vai kādu citu variantu. Viņš arī redzēs, vai pašreiz izvēlēto risinājumu ir iespējams uzstādīt – tā ir papildus garantija, ka iegādāsies pareizo produktu un vēlāk sava izvēle nebūs jānožēlo.

Ja ar remontdarbiem esi uz Jūs, speciālists visu var izdarīt Tavā vietā – meistari uzmērīs, piegriezīs, nofrēzēs un uzstādīs durvis vietā, kur vēlēsies tās redzēt. Viss ir pieejams vienā vietā!

Budžetam atbilstoša durvju cena

Plašā sortimenta dēļ, pircēji var izvēlēties arī savam maciņam “draudzīgāko” variantu. Saloni piedāvā durvju komplektus, kas sākas jau no 40 EUR par komplektu. Premium klase un unikāli pasūtījumi gan maksās dārgāk. Viss atkarīgs no vēlmēm.

Komplektā ietilpst durvju vērtne, kārba, eņģes un slēdzene. Papildus ir jāņem apmales, rokturis, ja nepieciešams, arī paplašinājums. Bīdāmajām durvīm būs nepieciešama sliede.

Preces garantija ir 2 gadi, bet kalpos tās daudz ilgāk.

 

Mūsu rezumē: Mājokļa durvis nav no tām lietām, kas ātri nolietojas vai kuras vēlamies regulāri mainīt interjera dēļ. To vidējais kalpošanas ilgums ir vairāk nekā 10 gadi, tāpēc labāk jau sākumā atvēlēt laiku to izvēlē un dot priekšroku kvalitātei. Ja kādas durvis aizveras, to vietā lai atveras labākas…