Kāpēc izvēlēties tūrisma aģentūru, nevis plānot ceļojumu pašam?

Photo by Robson Hatsukami Morgan on Unsplash

Ikviena strādājoša cilvēka gaidītākais laiks ir atvaļinājums, kad beidzot ir iespēja izrauties no ikdienas rutīnas un baudīt dzīvi uz visiem 100%. Taču, lai atvaļinājums būtu izdevies, nepieciešams to izplānot, īpaši, ja atvaļinājuma laikā paredzēts ceļot. Ne vienmēr ceļojumu izdosies izplānot pašam, turklāt nereti nemaz nezinām, uz kurieni šobrīd būtu labāk doties, kā atrast labāko viesnīcu un ērtāko lidmašīnu, un interesantāko ekskursiju paku – šeit talkā nāk tūrisma aģentūras!

Ko tūrisma aģentūra izdarīs tavā vietā?

Tūrisma aģentūra ikvienu sagaidīs ar vairākiem gataviem piedāvājumiem, no kuriem katrs varēs izvēlētie sev tīkamāko. Tā vietā, lai tu pirms atvaļinājuma censtos izplānot aktivitātes, atliek vien apmeklēt tūrisma aģentūras biroju vai izpētīt aktuālos piedāvājumus aģentūras mājaslapā. Apskatot variantus, izvēlēsies savam budžetam un vēlmēm atbilstošāko galamērķi, veiksi rezervāciju un gatavs – ceļojums saplānots, bet personīgais laiks un nervi – neskarti!

Tūrisma aģentūra nodrošinās jau gatavu ceļojuma paku, kurā ietilpst:

  • Nokļūšana līdz galamērķim – lidojuma vai brauciena biļetes ceļam turp – atpakaļ
  • Viesnīcas rezervācija
  • Ekskursijas
  • Ēdināšana

Pēc papildus pieprasījuma var tikt nodrošināts arī personīgais gids, kas iepazīstinās ar galamērķi labāk, kā arī konsultēs nepieciešamības gadījumā.

Vai uzticēties tūrisma aģentūrām ir droši?

Jā. Iegādāties ceļojumu komplektus no tūrisma aģentūrām ir droši. Gadījumā, ja kaut kas noies greizi vai tiks atcelts ceļojums vai kāda no paredzētajām ekskursijām, par to atbildību uzņemsies aģentūra un risinās ar tūrisma operatoru, kurš izveidojis piedāvājumu, savukārt, tu varēsi justies drošs, ka saņemsi atpakaļ naudu vai ātru risinājumu situācijas uzlabošanai.

Gadījumā, ja ceļojumu būsi plānojis pats, un tad kaut kas noies greizi, nebūs neviena uz ko paļauties un kas palīdzēs situāciju risināt, kā arī visdrīzāk paliksi muļķa lomā, neatgūstot naudas līdzekļus. Varētu pat teikt, ka iegādājoties ceļojumu no tūrisma aģentūras esi nodrošinājies ar garantiju, ka ceļojums būs izdevies!

Kas jāņem vērā pirms ceļojuma rezervācijas tūrisma aģentūrā?

Pirms rezervē ceļojumu tūrisma aģentūrā, pārliecinies, ka aģentūra ir licencēta un iekļauta Tūrisma operatoru un aģentu datubāzē. Pretējā gadījumā, vari riskēt ar maldinošu informāciju par ceļojumu, kā arī pazaudēt naudu, savukārt, ja aģentūra ir nokārtojusi visas formalitātes ar valsti, tad tev nebūs par ko raizēties!

Ja vēlies ietaupīt laiku, aiztaupīt stresu, kas rodas meklējot labāko un izdevīgāko variantu, un vienkārši labi atpūsties brīvajā laikā, dodoties ceļojumā, izvēlies tūrisma aģentūras piedāvātos pakalpojumus! Tūrisma aģentūra “Palm Tours” piedāvā ceļojumus uz skaistiem galamērķiem! Ieskaties viņu piedāvājumā mājaslapā www.palmtours.lv vai apmeklē viņu facebook lapu!