Ko pārvākšanās serviss izdarīs Tavā vietā?

Pārvākšanās procesam nebūt nav jābūt sarežģītam un fiziski grūtam. Īpaši vieglu pārvākšanos padarīs pārvākšanās serviss ar daudzu gadu pieredzi un izcilu klientu apkalpošanas kultūru. Vai esi domājis par pārvākšanos šādi – izsauc servisu, apsēdies uz palodzes un noskaties kā visu tavā vietā paveic pārvākšanās uzņēmums.

Mājās nav kastes? Informē par to operatoru un vienojies par laiku, kurā tev tās pievedīs!

Gribi, lai kāds sakrāmē mantas, tai skaitā visas izbirušās saspraudes, kas mētājas uz galda? Nekādu problēmu – par papildus samaksu, arī to pārvākšanās servisa darbinieki paveiks tavā vietā!

Esi attapies, ka skapi pa durvīm iznest nevarēs? Nesatraucies – pārvākšanās speciālisti būs kvalificēti mēbeļu meistari, kas tiks galā ar mēbeļu demontāžu un montāžu jebkādas sarežģītības mēbelēm.

Ja nevēlies nest mantas pasūtot mašīnu, piesaki otro līdzbraucēju. Ko nozīmē līdzbraucējs? To, ka ieradīsies nevis viens, bet divi krāvēji, kuri pārnēsās mēbeles no mājvietas vai ofisa līdz busiņam un otrādāk.

Attapies, ka dīvānu vai krēslu nevēlies vest uz jauno dzīvesvietu, savukārt, atstāt vecajā dzīvoklī arī nedrīksti, un arī nav kam to atdot? Pārvākšanās serviss aizvedīs mēbeles tavā vietā un utilizēs tās!

Vēlies izbaudīt visas iepriekšminētās ekstras un izvairīties no jebkāda stresa pārvākšanās periodā? Pārvākšanās serviss “Komanda 24” par to parūpēsies!