Kur dabūt kastes, kurās likt mantas pārvācoties?

Lai gan pārvākšanās nav mūsu ikdiena, daudziem no mums ar to ir nācies saskarties. Izvākšanās no vecāku mājokļa, pārvākšanās uz kopmītnēm vai savu dzīvokli, ievākšanās jaunā dzīvoklī, jo beidzies iepriekšējā dzīvokļa īres līgums, pārcelšanās no vienas ofisa ēkas uz citu – iemesli var būt dažādi, taču kopumā pārvākšanās nozīmē vienu – mantu kaudzes, kuras nepieciešams sakomplektēt, lai tās būtu iespējams pārvadāt no vienas vietas uz otru. 

Tikai pārceļoties uzzinām, cik patiesībā daudz mantu mums ir. Nonākot šķietami bezgalīgo mantu priekšā, sākam prātot – kā to visu dabūsim prom, kur sakrausim un kā vispār dabūsim līdz busiņam.

Tie, kuri jau reizi ir pārvākušies, zina, cik neparocīgi ir mantas krāmēt maisos. Maisi nav izturīgi, tie saplīst, saburza drēbes, saņurca svarīgus dokumentus un, ja tie ir smagi, tos nav īpaši parocīgi nest, jo rokturi spiežas plaukstās, atstājot nepatīkamus, sāpīgus nospiedumus.

Aizņemties no draugiem vai paziņām koferus vai mugursomas aizņem pārāk daudz laika, turklāt jābūt pārliecinātam, ka pārvākšanās procesā nesaplēsīsi aizlienētās somas. Pašam pirkt kastes vai somas, kuras vēlāk mētāsies un aizņems vietu mājās, arī nebūtu prāta darbs. It kā jau varētu izmest ārā, taču tas nebūtu īpaši ekoloģiski, turklāt, vai to pašu ciklu atkārtosi arī nākamajā pārvākšanās reizē? Iedomājies, cik daudz atkritumu tādā veidā tu viens pats saražotu!

“Komanda 24” ir nākusi klajā ar jaunu pakalpojumu, kas atvieglos ikviena rūpes – kastu noma! Pieejamas lielas un izturīgas pārcelšanās kastes, kurās iespējams pārvietot smagus priekšmetus – grāmatas, dokumentus, traukus, datortehniku un citas mantas, kuras būs par smagu maisiem vai kuras vēlies atdalīt no pārējām mantām tā, lai tās nesaburzās.

Kā notiek kastu noma?

Kastu noma ir pavisam vienkārša – veic zvanu uz 20167006 un informē operatoru –

  • Par kastu skaitu
  • Par vēlamo saņemšanas datumu un laiku, cik ilgi kastes būs nepieciešamas
  • Vai vēlies, lai kastes atved līdz tavām durvīm, vai ieradīsies pakaļ tām pats
  • Vai kastes ar mantām būs nepieciešams aizvest līdz jaunajai adresei

Ja kastes vēlēsies savākts pats, tām pakaļ varēsi doties uz Mūkusalas ielu 72.

Vienojoties ar pārvākšanās kompānijas operatoru par vajadzīgajam detaļām un cenu, sarunāsiet laiku un datumu, kad kastes nepieciešamas. Norunātajā dienā kastes saņemsiet savā dzīvesvietā/birojā.

Ir iespējams nomāt kasti –

  • Uz vienu pārcelšanās dienu. Tas nozīmē, ka no rīta kastes tiek atvestas, tad tajās tiek pārliktas visas nepieciešamās mantas, un tad kastes tiek nogādātas galamērķī tajā pašā dienā. Tad kastu saturs tiek iztukšots un kastes tiek atgrieztas komanda24.lv speciālistiem.

  • Uz 10 dienām. Kastes tiek piegādātas uz nepieciešamo adresi, lai cilvēks varētu nesteidzīgi sakrāmēt mantas. Pēc tam, kad mantas sakrāmētas, iespējams izsaukt kurjeru, lai kastes nogādātu uz otru adresi, kurā arī nesteidzīgi iespējams izkraut mantas.

Kastu noma pieejama gan privātpersonām, gan uzņēmumiem un valsts iestādēm. Neatkarīgi no pasūtītāja, pakalpojums ir vienāds visiem.

Izvēloties kastu nomu, parādīsi, ka tev rūp daba – plastmasas kastes, ko iespējams nomāt, tiks izmantotas vairākkārtīgi, atšķirībā no kartona kastēm un plastmasa maisiņiem, kas tiktu izmantoti tikai vienreiz un visdrīzāk pēcāk tiktu izmesti miskastē.

Rūpējoties par klientu ērtībām, vieglākai kastu pārvietošanai, pieejamas ritentiņu platformas, kas palīdzēs pārvietot kastes pa telpu. Kastēm pieejami arī vairāki rokturi, lai būtu iespējams to saņemt kā pašam ērtāk. Vajadzības gadījumā, kastes tiek sakrautas pārvākšanās servisa busiņā un vestas uz norādīto galamērķi kopā (vai arī bez) ar pārējām mēbelēm, kuras pārvietojat uz jauno lokāciju.