Kur meklēt telpām piemērotus aizkarus?

Aizkari jebkurā telpā ir kā punktiņš uz “i”, kas palīdz radīt mājīgu sajūtu un piešķir interjeram pabeigtību. Tomēr izvēlēties īstos aizkarus var nebūt viegls darbiņš. Tāpēc ir labi, ja iespējams šo uzdevumu uzticēt pieredzējušiem speciālistiem. Tieši tādi ir atrodami dizaina studijā “Tone”.

 

1. “Tone” dizaineres tev palīdzēs izvēlēties gan atbilstošu aizkaru audumu, gan dizainu.

Daudziem klientiem problēma ir saprast, ko tieši viņi grib. Studijā “Tone” ir laba, pārdomāta audumu paraugu izvēle. Tomēr izvēle nav pārspīlēti liela, lai klienti neapjūk milzīgajā piedāvājumā. Salona saimnieces un dizaineres pēc pieredzes jau zina, kam ir jābūt piedāvājumā, lai katrs klients vienmēr atrastu sev vēlamo, lai kāda stila aizkarus vēlētos.

Klienti var nākt ar telpu fotogrāfijām, jo tad iespējams uzreiz ieteikt labāko risinājumu. Var arī pieteikt izbraukumu uz vietas, lai speciālistes varētu novērtēt situāciju un noņemt precīzus izmērus, izmēģināt vairākus audumu paraugus, lai saprastu, kuri aizkari izskatīsies vislabāk reālajām apgaismojumā un konkrētajā vietā. Īpaši ieteicama vizīte ir tādos gadījumos, kad logu novietojums telpā ir sarežģīts, lai pēc tam nerodas problēmas un nav jāpārtaisa pasūtītie izstrādājumi.

2. Studijā lielā izvēlē ir arī aptumšojošie aizkaru audumi un audumi, kas paredzēti āra terasēm un mitrām telpām.

Studijā “Tone” atrodami gan 100% aptumšojoši (blackout) , gan 70-80% aptumšojoši (dimout) audumi. Plašā piedāvājumā ir  arī audumi, kas paredzēti āra telpām, mitrām telpām - gan aizkariem, gan dārza mēbelēm.

3. Dizaineres palīdzēs ar atjautīgiem risinājumiem dažādās situācijās, kas saistītas ar aizkaru labošanu un nomaiņu.

Piemēram, reti kurš klients zina, ka iespējams t.s. "romiešu" aizkariem pasūtīt/ nomainīt tikai audumu, kad tas jau nokalpojis, nepasūtot jaunu mehāniku - tādējādi ietaupot diezgan lielu summu.

Tāpat - ja klientu neapmierina kā tagadējie aizkari aptumšo telpu, bet patīk to izskats/raksts- tiem var vienkārši piešūt aptumšojošo oderi.

Dizaineres ir ar 15 gadu pieredzi tieši aizkaru dizaina jomā. Kā saka - redzēts ir viss, pieredzēts viss. Tāpēc arī varam ieteikt labāko risinājumu, spriežot pēc pieredzes

4. Katram klientam tiks nodrošināts individuāls darbs ar aizkaru dizaineri.

Dizaina studijas “Tone” kodolu veido trīs dizaineres un salona saimnieces, tāpēc, ja klients ir sācis strādāt ar vienu dizaineri, tad viss pasūtījuma ceļš, līdz pat aizkaru vai žalūziju uzstādīšanai tiek iets kopā. Tādējādi iespējams  izsekot visam līdzi, informācija nepazūd starpposmos starp pasūtītājiem un izpildītājiem.

5.  Studija garantē ātrus izpildes termiņus aizkaru izgatavošanā un piegādē.

Ja klienti izvēlas audumu, kas ir uz vietas, tad aizkaru izgatavošana aizņem aptuveni 7-10 dienas, bet, ja konkrētais audums jāpasūta, tad jārēķinās ar 2-3 nedēļām.

Līdz 28.12.2018. dizaina studijā “Tone” ir akcija visiem audumiem. Ja izvēlētais audums ir salonā uz vietas, tad pienākas 30% atlaide, bet audumiem, kas jāpasūta -10% atlaide.