Kurām zodiaka zīmēm nav svarīgs sekss?

Photo by Chris Benson on Unsplash

Daudziem no mums attiecības nozīmē intimitāti, uzticību un kopā būšanu, taču ne visām horoskopa zīmēm ir dabīga tieksme pēc seksuāla rakstura attiecībām. Dažām zodiaka zīmēm sekss nav nekas īpašs. Ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas domā, ka attiecībām nav nākotnes bez intīmiem sakariem, tad noteikti uzzini, kas pēc horoskopa ir tava otrā pusīte, lai vēlāk nebūtu vīlies tajā. Tad nu lūk - 4 zodiaka zīmes, kuras mierīgi var dzīvot bez seksa!

Dvīnis

Dvīņu zodiakā dzimušajiem sekss ir viena no ikdienišķajām lietām - nav tā, ka viņiem tas nepatiktu, vai ka viņi negribētu mīlēties ar savu otro pusīti, vienkārši, tā nekad nebūs viņu prioritāte. Precizējot, viņiem šķiet, ka intīma rakstura attiecības var pastāvēt un tajā pašā laikā viņam būs vienalga, ja tādu nebūs. Sekss ir process, ko dvīņi var "izpildīt", lai arī cik skarbi tas neizklausītos. Šo zīmju pārstāvji var dzīvot arī celibātā, un nejusties jocīgi par to.

Jaunava

Jaunavas ir ļoti privātas zodiaka zīmes, tik privātas, ka savas emocijas un vēlmes paturēs pie sevis. Akta laikā partneris var pat nodomāt, ka jaunava nav klātesoša, jo tai šis process ir bijis, nebijis. Ja tā nodarbojas ar seksu, tas tiek darīts tikai pašas vēlmju apmierināšanai, nevis tāpēc, ka kādam citam to gribējās. Jānotiek brīnumam, lai kāds cilvēks spētu pārsteigt jaunavas zīmē dzimušo gultā, turklāt - pat ja kādam tas izdosies, šis cilvēks to neuzzinās, jo jaunava to neizrādīs.

Svari

Svaru zodiakā dzimušie labprāt iesaistīsies gultas priekos, izbaudīs procesu un liks arī partenrim justies labi, taču nevis tāpēc, ka viņiem patiktu sekss, bet gan tāpēc, ka viņuprāt - tā ir daļa no "lielās bildes". Tā ir darbība, ko dara visi cilvēki, tāpēc arī viņiem, īpaši attiecībās, jānododas intīmiem sakariem. Pēc svaru domām - kopdzīves veiksmes atslēga ir emocionālā saikne, nevis seksuālā pievilkšanās, tāpēc - ja svari nejutīs emocionālu tuvību ar cilvēku, par seksu vari aizmirst, un pēc kāda laika - arī par attiecībām.

Skorpions

Skorpiona zīmēm šķiet, ka visi, kuri ir "izmisuši" pēc seksa ir nožēlojami. Jā, viņi ļausies intīmiem sakariem, taču viņiem ātri apniks, īpaši ar vienu patneri. Skorpioniem svarīgi ir būt saprastiem, un būt uz viena viļņa ar otru cilvēku, jo, ja tā nav, gultas priekiem nebūs pastāvēt attiecībās - ar ko skorpioni paši mierīgi spēj sadzīvot. Viņi vairāk spēj gūt baudu tieši ar prātu un iztēli, reizēm aizmirstot par fizisko darbību. Ja prāts ir "pabarots", tad fiziski skorpioni spēj dzīvot bez seksa ilgstoši.

Atceries, ka vienmēr iespējams risināt jebkuras problēmas konsultējoties ar speciālistu. Intīma rakstura jautājumos palīdzēs seksologa konsultācija!