Lake House resto atpūtas komplekss Baltezerā

Plāno, kur atpūsties ar draugiem vai ģimeni netālu no Rīgas? Meklē vietu, kur izbaudīt nomierinošu laivu braucienu, pēc tam kopā ar draugiem pārmijot jaunumus pie vakariņām, kas tikko noņemtas no grila? Lake House resto ir atpūtas komplekss Baltezera krastā, kas piedāvā visu, ko vien sirds vēlas, turklāt mazāk nekā 30 minūšu braucienā no Rīgas. 

Ko piedāvā Lake House resto atpūtas komplekss?

Lake House resto atpūtas kompleksā atrodas 4 divstāvu brīvdienu mājas. Mājas pirmajā stāvā atrodas viesistaba ar izvelkamu dīvānu, tualete ar dušu, mini virtuve, kurā atradīsi – ledusskapi, tējkannu, mikroviļņu krāsni. Otrajā stāvā ir guļamistaba ar divguļamo gultu un neaizmirstamu skatu uz mazo Baltezeru. Mājas ir aprīkotas ar lieliem logiem ar skatu uz ezeru. Katras mājas terasē atrodas 2 saules krēsli, netālu no terases ir arī koka galds, kur iespējams baudīt maltīti svaigā gaisā. Atpūtas namiņa ietilpība ir 4 cilvēki, taču ir iespēja mājā ielikt papildus izliekamo gultu, lai varētu pārnakšņot arī 6 personas.

Cik maksā nakšņošana mājiņā Baltezera krastā?

Mājiņas cena ir 100 eiro, ar noteikumu, ka tajā nepaliek vairāk par 4 personām. Ja vēlaties atpūsties plašākā kompānijā, tad katra nākamā gultas vieta maksās vēl 15 eiro.

Vai Lake House Resto ir pieejams grils, lai varētu pagatavot savu maltīti?

Jā. Lake House Resto piedāvā grilu saviem apmeklētājiem, par tā izmantošanu būs jāsamaksā vien 10 eiro. 

Brokastis pie Baltezera ezera?

Jā! Ja nolemsiet neizmantot grilu, un paši negatavosiet, darba dienās var pasūtīt brokastis uz savu mājiņu. Tās tiks pagatavotas iepriekšējā vakarā. Taču brīvdienās brokastu piedāvājums atrodams restorānā. 

Restorāns Baltezera krastā

Netālu no nakšņošanas mājiņām, atrodas restorāns, kas sadalīts divās zālēs –

  • viena izveidota kā viesistaba ar skaistu bāru, skanīgām klavierēm un mīkstajām mēbelēm.
  • otra zāle rada eksotiskāku sajūtu – griesti noklāti ar dažādiem augiem, sienas rotā lieli stikla logi, no kuriem paveras gleznains skats uz Baltezeru.

Pieejama arī āra terase, kurā vieta atradīsies gan tiem, kuri izsalkuši, gan tiem, kuriem kārojas pēc kādas uzkodas un kokteiļa.

Vai Lake House Resto iespējams rīkot privātus pasākumus?

Jā. Sazinoties ar administrāciju ir iespējams rezervēt kādu no restorāna zālēm tikai savām vajadzībām. Iespējams rīkot dzimšanas dienas, kooperatīvas balles, kāzas un citus pasākumus.

Ko bērnam darīt Lake House Resto?

Ģimenes mazākajiem izveidots bērnu izklaides laukums, kas atrodas pie paša restorāna, kā arī restorāna iekštelpās izveidota bērnu istaba, lai arī mazākajiem būtu neaizmirstams piedzīvojums “Lake House Resto” atpūtas kompleksā.

Vai bez ēdiena un naktsmītnēm Lake House Resto piedāvā kādu citu atpūtu?

Jā! Lake House Resto iespējams izvizināties ar laivu, vai atbraukt ar savējo, jo teritorijā ir izbūvēta laivu piestātne. Tāpat pieejami arī Sup dēļi un Katamarāns ar ko var izvizināties un apskatīt gleznaino Baltezeru. Baltezerā ir uzcelta arī stikla terase, uz kuras iespējams iedzert kafiju, panašķēties ar kādu desertu vai baudīt atdzesētu vīna glāzi.

Blakus teritorijā ir izveidota sakopta kempinga zona ar galdiņiem, kur varēs grilēt līdzi paņemto ēdienu, un baudīt to ar skatu uz ezeru.