Lētāka cena vai labāks pārvākšanās serviss – ko izvēlēties?

Pārvākšanās pieredze ikkatram ir atšķirīga – kāds ir iecienījis pārvadāt mantas izmantojot pārvākšanās servisa pakalpojumus , kāds strikti no tiem izvairās, bet cits vēl nemaz nav saskāries ar pārvākšanos . Bet kāpēc tik dažādas pieredzes, ja pamatdarbība – pārvākšanās, ir viena visiem? Tāpēc, ka ne visi ir izbaudījuši, ko nozīmē patiešām labs serviss, ko nodrošina speciālisti!

Protams, visvienkāršākais variants ir sarunāt kādu draugu vai paziņu, kura rīcībā ir lielas ietilpības kravas busiņš, ar kuru varēsiet izvadāt nepieciešamās mantas no vienas vietas uz otru. Bet, ko darīt, ja draugs ar visu busiņu aizbraucis ceļojumā, vai nevienam paziņu lokā šāda pārvietošanās līdzekļa nemaz nav?

“Komanda24” speciālisti stāsta, ka šādās situācijās cilvēki sadalās divās frontēs – tie, kas meklē pārvadātāju sociālajos medijos vai sludinājumu portālos, un tie, kas uztic darbu paveikt pārvākšanās servisa darbiniekiem.

Pirmā cilvēku daļa parasti izvēlas nezināmus pārvadātājus vai pat privātpersonas, kas atalgojumu ieliks kabatā, aiz viena iemesla – cena par pakalpojumu ir lētāka. Taču viņi nav aprēķinājuši kādas izmaksas būs aizstājot saskrāpētās mēbeles vai sadauzīto sadzīves tehniku, kas neprofesionalitātes dēļ vai nu iekraušanas vai izkaušanas brīdī tiks bojāta, vai brauciena laikā, nenostiprināšanas dēļ, tiks sasista.

Labāks serviss, ko spēs sniegt profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi, nozīmē, ka viss, ko būsi atlicis pārvešanai kā iekraušanas, tā izkraušanas brīdī , izskatīsies vienādi – bez skrambām, buktēm un citiem kaitējumiem. Turklāt, nelaimes gadījumā, mantas būs apdrošinātas, jo to savā līgumā paredz licencētie kravu pārvadātāji.

Neskaitot mantu apdrošināšanu, saņemsi profesionālu attieksmi no darbiniekiem, un būsi pārliecināts, ka mantas tiks pārvadātas sanitāros apstākļos. Turklāt, nebūs nekādu pārsteigumu, kas saistīti ar cenas izmaiņām. Nelicencēti pārvadātāji nereti, pirms kravas izkraušanas, var mainīt noteikumus un pieprasīt lielāku summu par pakalpojumu.

Pārvākšanās serviss “Komanda 24” aicina ikvienu, uzticēt mantu pārvadāšanu profesionāļiem un neizvēlies lētāko, bet izvēlēties labāko un pieredzes bagātāko!