LIDO restorāni ver durvis apmeklētājiem

Foto by cattalin, pixabay.com

Pēc gandrīz divu mēnešu dīkstāves restorānu tīkls LIDO no 12.maija atkal ver durvis apmeklētājiem. Jau šonedēļ darbu atsāks iemīļotais LIDO "Vērmanītis", bet nākamnedēļ - vairāki LIDO restorāni lielākajos tirdzniecības centros.

Kā informē Nadīna Erdmane, AS "LIDO" komunikācijas konsultante, līdz maija beigām uzņēmums plāno atsākt darbu visos restorānos.

Pievienojoties aprīlī Ādažos jau atvērtajam restorānam LIDO "Apelsīns", pašlaik apmeklētājiem atvērti arī trīs LIDO veikali un LIDO Spices kafetērija. 12.maijā durvis klientiem vērs LIDO "Ķirsons Māja" bistro un LIDO "Damme", bet 14.maijā darbu atsāks LIDO "Vērmanītis".

Nākamnedēļ plānots atvērt LIDO restorānus tirdzniecības centros "Domina", "Spice" un "Alfa". Jau 11.maijā atvērti arī LIDO restorāni Igaunijā, tostarp tieši pirms ārkārtas stāvokļa rekonstruētais LIDO "Solaris".

"Šobrīd LIDO restorāni pakāpeniski atsāk darbu, turpinot ievērot visus pastiprinātos drošības pasākumus, lai klienti justos droši un lai pasargāti būtu arī mūsu darbinieki, kuri līdz ar klientu plūsmas palielināšanos pakāpeniski atgriezīsies darbā. Kopš aprīļa beigām, kad pēc mēnesi ilgušas dīkstāves atsākām darbu, klientu skaits ir mēreni audzis - cilvēki ir sailgojušies pēc LIDO ēdiena, par ko, protams, esam ļoti gandarīti. Klienti augstu novērtē mūsu pastiprinātos drošības pasākumus un tos arī atbildīgi ievēro. Priecājamies, ka šādā abpusējā sadarbībā jau līdz maija beigām varēsim atvērt gandrīz visus LIDO restorānus, ieskaitot LIDO Atpūtas centru," stāsta LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Visos LIDO restorānos joprojām tiks ievēroti stingri drošības pasākumi. Jebkādas pašapkalpošanās iespējas ir atceltas, visus ēdienus un dzērienus izdalīs tikai pavāri. Visi ēdieni, kas pirms ārkārtas stāvokļa bija pieejami vaļējos fasējumos vai pašapkalpošanās zonā - salāti, deserti, pankūkas utt., tiek fasēti, bet stikla trauciņi aizvākoti ar plastmasas vāciņiem. Sortimentā ieviesti arī daži jaunumi, kas iepriecinās pastāvīgos klientus. Savukārt galda piederumus klienti var izvēlēties - vai nu tradicionālos piederumus īpašā iepakojumā, vai vienreizējai lietošanai paredzētos plastmasas piederumus. Tāpat tiek nodrošināta divu metru distance starp galdiņiem un netiek pieļauta iespēja pie viena galdiņa atrasties diviem vai vairāk apmeklētājiem, ja tie nevar apliecināt, ka ir vienas ģimenes locekļi.

Apmeklētāju plūsma tiks organizēta tā, lai nepārsniegtu vienlaikus pieļaujamo kopējo apmeklētāju skaitu ēdināšanas zālē.

Un šeit vari izlasīt, ko par "LIDO" nākotni saka pats Gunārs Ķirsons!