Lūk, kāpēc Minska ir lielisks ceļojuma galamērķis Jaunajā gadā!

Pixabay.com/

Jaunais gads – maģisks, sapņu un ilgu pilns laiks, kad cilvēku prātus aizņem jaunas apņemšanās un vēlme Jauno gadu sākt ar baltu lapu – ar ko aizraujošāku un piedzīvojumiem bagātāku. Ļaujies šai īpašajai sajūtai un Jauno gadu dodies sagaidīt uz Minsku. Kāpēc? Piedāvājam vairākus iemeslus!

Minska viesus sagaida ar īpašu Jaungada spozmi

Svētkiem par godu Minska ir izgaismota tūkstošiem lampiņu. Tās rada neizskaidrojami brīnumainu sajūtu: nedaudz kā no pasakām, nedaudz no bērnības prieka, nedaudz cerību gaišuma. Tāds ir viss vēsturiskais centrs, Augšējā pilsēta, Trīsvienību priekšpilsēta un Svētā gara katedrāle. Stāvot Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, ir iespējams vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas.

Šajā ceļojumā apskati neatkārtojamu dabu un dodies dejās ar Salaveci

Plānojot ceļojumu uz Minsku, noteikti ir jāiekļauj ekskursija uz unikālāko un senāko Baltkrievijas biosfēru rezervātu “Berezinskiy”. Tas ir īstās dabas etalons ar reliktu mežiem, bagātīgo floru, faunu un skaistām ainavām. Meža zoodārzā redzēsiet voljērus ar dzīvniekiem: sumbriem, aļņiem, lāčiem, vilkiem, lūšiem u.c. Te ir iespējams vizināties kamanās un doties jautrās spēlēs un dejās kopā ar Salaveci no animācijas programmas “Jaungada egle”. Bērniem tas ļoti patiks!

Prāta un ķermeņa labsajūtai – lielākais akvaparks Baltkrievijā!

Ja ilgojies Jauno gadu sākt ar pilnvērtīgu prāta un ķermeņa atslābināšanu, piedāvājam doties uz lielāko akvaparku Baltkrievijā – “Lebyazhy”. Tas ir izvietots ekoloģiskā vietā un atgādina pasakainu seno mežu. Bērniem patiks 12 dažāda augstuma slidkalniņi un īpaša bērnu pilsētiņa, bet pieaugušie tikmēr varēs relaksēties kādā no pirtīm, baseiniem vai džakuzi.

Lai ceļotu uz Baltkrieviju, ir nepieciešama vīza, tāpēc vislabāk ir izvēlēties kādu no tūroperatoru piedāvājumiem. Tagad daudzas ceļojuma aģentūras piedāvā īpašas Ziemassvētku un Jaunā gada ceļojumu akcijas, kas ļaus nedaudz ietaupīt, piemēram, tūrisma firma “Poētika”. Tieši tagad firma iedāvā ceļojumu uz Minsku Jaunajā gadā, iekļaujot visu augstāk minēto. Tāpat tā arī nokārtos nepieciešamos dokumentus un rūpēsies, lai šajā ceļojumā Tev par ne par ko nav jādomā. Varēsi izbaudīt piedzīvojumus, atpūtināt prātu un ķermeni, redzēt unikālas vietas un pavadīt laiku ar sev mīļajiem.

Lai skaists un laimīgs Jaunais gads!