Par ko liecina sapņos piedzīvotās dabas stihijas?

Vētra jūrā, foto - Pixabay

Sapņu laiks ir mūsu zemapziņas atklāsmes laiks. Simboli, parādības un lietas, ko redzam sapņojot, vēsta mums ļoti daudz. Ezotēriskais sapņu tulks ir viens no daudziem, kas var līdzēt noskaidrot mūsu sapņu nozīmi. Šoreiz ielūkosimies, ko nozīmē sapņos piedzīvotās dabas stihijas un ar tām saistītās dabas lietas.

Austrumi

Doties austrumu virzienā liecina par gara apgaismību. Doties prom no austrumiem, uz gara kritumu.

Cunami

Cunami sapnī redzēt nozīmē, ka sabiedriskajā dzīvē būs vētraini notikumi. Jo tuvāk bija cunami, jo lielāka iespēja, ka piedalīsies tajos notikumos. Bet, ja viļņa dēļ gāji sapnī bojā, tad šo notikumu iespaidā Tev krasi mainīsies dzīve uz nevēlamo pusi. Ja sapnī redzēji, ka no cunami cieta tuvs cilvēks, sapņa nozīme attiecināma uz viņu. Ja no cunami necieti, būsi visai veiksmīgs dzīvē.

Dienvidi

Brauciens uz dienvidiem – pie dvēseliska noguruma, gara krituma. Viss, kas sapnī notiek dienvidu pusē no Jūsu dzīvesvietas, liecina par dvēseles diskomfortu.

Dubļi

Sapnis, kurā staigā dubļos, liecina par sarežģījumiem lietās. Redzēt dubļus rokās – uz tuvu radu nepatikšanām, visdrīzāk, bērniem. Mazgāt no sevis dubļus nozīmē, ka būsi spiests attaisnoties tuvinieku priekšā. Viscaur būt dubļainam – būs izmaiņas uz labo pusi.

Kalns

Ja sapnī redzēji kalnu, izdomāsi jaunu projektu, kurš izrādīsies veiksmīgs. Kāpt kalnā liecina, ka Tavs ceļš būs veiksmīgs. Kāpt lejā no kalna – uz lielu spēku ieguldījumu. Ja sapnī pa kalnu ripoji, tas brīdina būt īpaši piesardzīgam.

Ja redzēji bērnu kalniņu, no kura bērni brauca, slīdēja lejup, sapnis liecina, ka Tavā dvēselē vēl nav pazudusi bērnības seku neapzināšanās, Tev gribas padzīvot bezrūpīgi, priecājoties un izklaidējoties. Tai pat laikā, Tavs dzīvesveids nekādi tam neatbilst – Tu strādā vai mācies un nes atbildību par sevi vai citiem. Sapnis iesaka Tev tādā situācijā nepārdzīvot, bet pārveidot savu režīmu tādā veidā, lai tajā paliktu laiks izklaidēm, neatkarīgi no Tava vecuma.

Krasts

Redzēt krastu vai atrasties krastā – būt notikumu vērotājam, lieciniekam, bet pašam nepiedalīties šajos notikumos.

Izpeldēt, iziet krastā – iziet no situācijas. Ja slapjš , tad ar zaudējumiem, bet, ja sauss, piemēram, nokāpjot no kuģa – bez zaudējumiem, veiksmīgi.

Krusa

Krusa sapnī brīdina, lai gaidi sodu par savām kļūdām un grēkiem.

Lietus

Sapnis, kurā redzi lietu, paredz komforta un drošības sajūtu. Nokļūt zem lietus, nozīmē attīrīšanos, nomazgāšanos, iespējams ar atvieglojuma asarām.

Negaiss

Ja negaiss sapnī Tevī ieviesa bailes, tad piedzīvosi triumfu, priecīgas emocijas, svētkus. Skaists, iespaidīgs negaiss ar uguni un uzliesmojumiem vēsta, ka piedzīvosi lielisku sajūsmu.

Pērkons

Sabiedriskajā dzīvē notiks pārmaiņas, ziņas, kas noskanēs kā pērkons skaidrās debesīs.

Sniegs

Balts un tīrs sniegs sapnī nozīmē, ka dēļ slimības nokļūsi slimnīcā. Bet, ja šajā sapnī bija citi cilvēki, Tevi tuvu skars kādas citas personas slimība. Netīrs un pelēks sniegs sola atveseļošanos pēc tādām sīkām slimībām, kā saaukstēšanās, alerģijas. Būvēt kaut ko no sniega, spēlēties sniegā – uz plaušu slimību, angīnu, saaukstēšanos. Krītošs sniegs sapnī liecina, ka būs bēdas dēļ tuva cilvēka slimības.

Ūdens

Tīrs ūdens -  uz labu veselību, pozitīvu rezultātu, labiem notikumiem.

Netīru ūdeni redzēt liecina, ka būs nepatīkam darbs, negatīvs rezultāts, nelabi notikumi.

Ūdens akacis

Ja to redzēji, būs notikumi, kuru sekas var būt visai negatīvas, asaru izraisošas. Ja tajā iekļuvi, šie notikumi ievilks arī Tevi pašu. Ja izdevās izpeldēt no tā, viss beigsies labi, bet, ja noslīki, tad sekas būs bēdīgas.

Ūdensaugi

Sapnī raut ūdensaugus vai mest tos krastā, liecina, ka Tavs domāšanas veids attīrās no stereotipiem un klišejām, pie tam, iespējamas arī galvas sāpes. Ja sapinies ūdensaugos, stereotipi Tavā galvā traucē Tev tīri domāt un raudzīties uz lietām un notikumiem prātīgi un pareizi. Ja redzēji skaistus, ziedošus ūdensaugus, tas ir aicinājums skaidrāk attiekties pret maldīgu informāciju un neņemt to tuvu pie sirds.

Ūdenskritums

Ūdenskritums sapnī brīdina, ka Tev draud briesmas. Tās pienāks jo drīzāk un būs jo lielākas, cik liels un tuvu Tavā sapnī bija Tev ūdenskritums. Neredzēt ūdenskritumu, bet tikai to dzirdēt, liecina, ka briesmas var Tevi apiet, ja ievērosi lielu piesardzību. Ja ūdenskrituma ūdens bija netīrs, duļķains vai redzēji to sliktos laikapstākļos, Tev priekšā dzīvē lielas bēdas ar smagām sekām.

Vējš

Postošs vējš sapnī liecina par nepatikšanām ar bērniem.

Svaigs vējš – labas ziņas par bērniem.

Maigs vējiņš – bērni būs mīlīgi ar Jums.

Orkāns – Jūsu bērniem draud briesmas.

Vētra jūrā

Vētra jūrā simbolizē gaidāmus nozīmīgus notikumus dzīvē. Ja tā bija ar zibeni, tad iespējama pat revolūcija, bet, ja ar pērkonu, nav izslēdzams, ka būs pilsoņu karš, nekārtības, kas saistītas ar ieročiem. Ja nokļuvi vētrā pats, personīgi piedalīsies šajos notikumos.

Sapnī gūt zaudējumus vētras dēļ, iespējami attālināti sabiedrības konflikti, kuru dēļ tiksi ietekmēts, iespējams, cietīsi.

Ziemeļi

Doties uz ziemeļiem – celt gara spēku. Ziemeļu vējš – vajadzētu nodarboties ar garīgu audzināšanu bērniem. Redzēt kompasa bultu Z virzienā, Jūsu ceļš – gara ceļš, Jūs ne vienmēr pieturaties šim virzienam.

Noskaidro arī citu sapņu simbolu nozīmi:

Vai mironis sapnī liecina par briesmām?

Ezotēriskais sapņu tulks – cipari, skaitļi

Ezotēriskais sapņu tulks – dzīvnieki

Vai krāpšana pa sapņiem ir krāpšana?

Ja redzi šo sapnī - esi uzmanīgs! Sapņu nozīme un skaidrojumi