Pārvācies akurāti! Bez salauztām mēbelēm un sabojāta garastāvokļa

Pārvākšanās jau pats par sevi ir visai piņķerīgs pasākums. Mantu pakošana, nēsāšana un tamlīdzīgas darbības mēdz būt ļoti apnicīgas. Tomēr viss lielākās problēmas parasti rada mēbeles. Ne visas no tām iespējams pārvest neizjauktā veidā. Ir mēbeles, kuras pirms pārvešanas nāksies vien izjaukt. Un pēc tam salikt arī atpakaļ.

Kas ir vienkāršāk – izjaukt vai salikt mēbeles?

Droši vien, kā kuram cilvēkam un kā kuras mēbeles. Vienlīdz atbildīgi gan jāizturas pret abiem šiem procesiem. Ja mēbeles tiks izjauktas neuzmanīgi vai pielietojot spēku, ļoti iespējams, ka salikt atpakaļ normālā stāvoklī, tās vairs nebūs iespējams. Savukārt ar mēbeļu salikšanu var būt vēl sarežģītāk. Reizēm atpakojot tikko iegādātās mēbeles, var sajusties kā bērnībā ar konstruktoru – kaudze dažādu detaļu un ne visai izprotama instrukcija. Ar mēbelēm, kas nav svaigi iegādātas, bet izjauktas un atvestas no iepriekšējā mājokļa, mēdz būt vēl trakāk. Tām nav pat grūti saprotamās instrukcijas. Un ļoti iespējams, pārvākšanās procesā, pazudusi kāda detaļa.

Kā salikt un izjaukt mēbeles tām nekaitējot?

Protams, ja piemīt milzu pacietība un neatlaidība, to var mēģināt darīt pats. Var arī piespiest to paveikt kādam, it kā, saprātīgākam ģimenes loceklim. Un tad attiecīgi no malas tikai ‘’ gudri’’ komentēt, kā tas ‘’pareizi’’ jādara. Var sarīkot arī veselu mēbeļu salikšanas talku. Bet kā rīkoties, ja neviena no šīm rīcībām nesniedz gaidīto rezultātu?

Komanda 24 piedāvā visa veida mēbeļu montāžu un demontāžu. Un ne tikai. Šī uzņēmuma speciālisti arī iepakos, nonesīs, uznesīs un pārvedīs mēbeles. Komanda 24 garantē, ka mēbeles pēc pārvešanas no punkta a uz punktu b būs tādā pašā stāvoklī, kā iepriekš.

Komanda 24 piedāvā:

-         Visu veidu – gan standarta, gan nestandarta mēbeļu pārvešanu

-         Mēbeļu sagatavošanu pārvešanai

-         Stikla, saplākšņa, masīvkoka, metāla un citu materiālu mēbeļu montāžu un demontāžu

-         Nepieciešamības gadījumā – arī mēbeļu ietīšanu plēvē.

-         Ļoti izdevīgas cenas. Pirms darbu veikšanas tās vienmēr tiek izrunātas ar klientu.

-         Vienmēr ātru darbu izpildi un augstu kvalitātes līmeni.