Pasākumu aproces – to atšķirības un pielietojums

Noteikti zini, ka dažādos pasākumos, lai atvieglotu apsargu, bārmeņu un citu darbinieku raizes, apmeklētāju rokas rotā aproces. Tas mēdz būt dažādas – Tyvek materiāla jeb tautā sauktas par papīra aprocēm, plastikāta un auduma aproces. Galvenokārt, aproces tiek izmantotas, lai būtu kontrole par apmeklētāju skaitu, nerastos pārpratumu ar biļetēm, vecumu un tiesībām atrasties ballītē.

Katram pasākumam tiek piemeklētas ērtākās un piemērotākās aproces. Visbiežāk atbilstību nosaka norises vieta un ilgums. Dažas aproces būs piemērotas vienas dienas pasākumiem, citas noderēs baseina ballītēm, turpretī kāda – vairāku dienu piedzīvojumam. Šajā rakstā uzzināsi kā aproces atšķiras.

Tyvek aproces ir vienkāršākās, lētākās un biežāk izmantojamās gan iekštelpu, gan āra pasākumos. Aproces ir pietiekami izturīgas pret mitrumu un tās var nēsāt arī 2-3 dienas, tikai uz beigām aproces varētu izskatīties ne pārāk pievilcīgas. Tās aiztaisās pielīmējot lipīgo galu pie aproces daļas tā, lai tā stingri turētos pie rokas un nenokristu.
Šīs aproces pieejamas 18 dažādās krāsās, kā arī uz tam iespējams izvietot savu vai atbalstītāju logo, pasākuma saukli vai kādu citu informāciju līdz pat 4 krāsām. Apdruka tiek veikta 2-10 dienās atkarībā no skaita.
Tyvek aproces ir arī vienīgās, kurām ir numerācija, kas ļauj viegli kontrolēt apmeklētāju skaitu.

Plastikāta aproces piemērotas pasākumiem, kas norit vairākas dienas. Šīs aproces veidotas no elastīgas, bet izturīgas plastmasas. Tās paredzētas lietot vienu reizi, tāpēc tās nevar nodot tālāk kādam citam apmeklētājam lietošanā. Būs piemērotas vairāku dienu pasākumiem. Tās ir 100% ūdens noturīgas, tāpēc izmantot varēs jebkāda veida pasākumā – īpaši tādā, kas paredzēts ūdens tuvumā.
Šīs aproces pieejamas dažādās krāsu gammās, kā arī uz tam iespējams izvietot savu vai atbalstītāju logo, pasākuma saukli vai kādu citu informāciju. Apdruka tiek veikta 7-14 dienās atkarībā no skaita.

Auduma aproces ir aproces, kuras var aiztaisīt ar metāla vai plastmasas aizdari un novilkt var tikai pārgriežot pašu aproci. Šī iemesla dēļ, tās ir drošākās aproces pret tālāk nodošanu viesiem, kuri pasākumā nevar atrasties. Aproce derēs vairāku dienu pasākumiem – arī tādiem, kuros jāmetas ūdenī vai jāgrūstās milzīgā pūlī. Šobrīd, visbiežāk šīs aproces tiek lietotas festivālos.
Aproces pieejamas vairākās krāsās uz kurām var uzaust dažādus rakstus vai tekstu, kā arī tās var apdrukāt ar pilnkrāsu druku.

Ja esi pasākumu organizators, uzņēmējs, vai vienkārši plāno grandiozu pasākumu, un esi nolēmis, ka aproces noteikti būs nepieciešamas – ieskaties forevent.lv!