Pirts rituāli – kādas procedūras uzlabos veselību?

Latviešiem jau izsenis bijušas īpašas attiecības ar pirti – tā bija svēta vieta, kurā pasaulē ieradās jauna dzīvība, tika veiktas dažādi rituāli veselības uzlabošanai un žāvēti ārstnieciskie augi zāļu tējām. Arī mūsdienās nekas daudz nav mainījies un, ja jūties saspringts un noguris, esi zaudējis enerģiju vai moka reimatiska rakstura sāpes – vislabāk doties uz pirti pie profesionāla pirtnieka, nevis uz aptieku!

Kādi ir ieguvumi veselībai no pirts procedūrām?

  •  Pirts ir neaizmirstama pieredze un laba atpūta.
  •   Pirts procedūras palīdzēs uzlabot asinsriti un ārstē dažādas nervu sistēmas saslimšanas.
  •   Pirts palīdz bagātināt savu sajūtu pasauli, attīstīt ķermeņa jūtīgumu un dabīgo smaržu uztveri.
  •   Svīšanas process attīra organismu no sārņiem un aktivizē organisma atjaunošanās un dziedināšanās procesus, tādējādi palīdzot tam atbrīvoties no kaitīgiem kancerogēniem savienojumiem un nelabvēlīgiem mikroorganismiem
  •   Pirts mazina hronisku iekaisumu procesus un rada cilvēka fiziskā un garīgā ķermeņa līdzsvara un harmonijas izjūtu.

Peldošā kotedža Ķīšezerā – īstā vieta pirts rituāliem

Ārstnieciskās pirts slotiņas, dažāda veida masāžas, aromterapija, Baltezera minerālūdens un Japāņu pirts ofuro – tieši tik relaksējošas procedūras iespējams izbaudīt vienīgajā peldošajā veselības centrā - kompleksā Green Island.  Green Island atrodas Ķīšezerā – tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un ir lielisks vieta, kur doties atpūsties gan divatā, gan grupās līdz 20 cilvēkiem.

Kādas procedūras un rituālus piedāvā Green Island:

1,5 stundu ilga saīsinātā Latvijas pirts procedūra ar aroma terapiju - pirtī tiek izmantoti dziednieciskie Žadeīta pusdārgakmeņi, kas novērš nelabvēlīgu starojumu, kā arī attīra ūdeni un gaisu no mikrobiem, kā arī dažādas ārstnieciskās pirts slotas Samuraja pērienam jeb vibrācijas masāžai, kuru veiks Latvijas labākie un profesionālākie pirtnieki.

Pīlinga procedūras, masāžas un ķermeņa maskas – Green Island tiek izmantoti tikai dabīgiem vitamīniem un minerāliem bagātiem Latvijas produkti .

Ūdenī iegremdējamo Japāņu pirti Ofuro – Green Island ir vienīgā vieta Latvijā kur izmēģināt Ofuro pirts procedūru, kas ir karsēšanās koka kublā 38 – 45 grādu karstā ūdenī, vienlaicīgi norūdot savu ķermeni un palīdzot ārstēt reimatiska rakstura sāpes.

Ēdināšanas un nakšņošanas iespējas Green Island kotedžā:

Viesiem ir pieejama virtuve maltīšu pagatavošanai. Green Island iespējams nakšņot līdz 4 cilvēkiem, savukārt grupām līdz 20 cilvēkiem ir pieejama plaša un mājīga atpūtas telpa laikā, kamēr tiek baudīti pirts un masāžu prieki, kā arī kinozāle un karaoke. Grupām tiek piedāvāts transports turp un atpakaļ Rīgas robežās.