Sanda Dejus ar vīru iepazinusies internetā

Šovakar dienu kopā ar Kristīni Virsnīti sarunu raidījumā “Kristīnes Virsnītes sarunas” pavadīs radio ētera balss, improvizācijas teātra aktrise un arī “STV Pirmā!” raidījuma “Kad viņas satiekas” vadītāja Sanda Dejus. Meitenes runās par to, kā Sanda redz mīlestību, par izdegšanu un sastapšanos ar veģetatīvo distoniju, par būšanu mammai un vēlmi tiekties uz saviem mērķiem. Sanda atklās, ka viņai ir īpaši svarīgi, lai cilvēki, kuri gozējas TV un skatuves starmešu gaismās, prastu saglabāt cilvēcību un neliktu sevi augstāk par citiem.

Tāpat Sanda pastāstīs, ka ar vīru iepazinusies internetā – “Nu kur tad madoniete vēl varēja iepazīties? Visi vietējie čaļi jau bija pazīstami,” smejoties sacīs Sanda Dejus. Viņa profila informācijā iepazīšanās portālā savulaik bija norādījusi “pārsteidz mani” un topošais dzīves biedrs to arī steidzies piepildīt. “Viņš ļoti skaisti rakstīja. Man patīk, ka vīrietis skaisti raksta un izsakās.”

Vaicāta, kad Sanda sapratusi, ka ir iemīlējusies šajā vīrietī, viņa atklāti saka: Es sapratu, ka ir cilvēks, kurš mani vispār necenšas mainīt, kurš mani absolūti pieņem.” Tiesa, pirms mesties nopietnākās attiecībās, Sanda topošo dzīvesbiedru “pārbaudījusi” dažādās dzīves situācijās, lai noskaidrotu, vai viņš patiesi ir gatavs pieņemt viņu tādu, kāda ir un necentīsies izmainīt – piemēram, lai pārliecinātos, vai mīļotais spēs pieņemt Sandu arī visai neierastā vizuālā tēlā, uzaicinājusi uz kartupeļu talku un sagaidījusi, tērpusies gumijniekos un pufaikā. “Viņš ir absolūti droša platforma, lai es varētu augt un būt. Mīlestība jau ir kā divi puzles gabaliņi, kuri izveido vienu veselu figūru. Un nepārstājat augt. ” par savu vīru saka Sanda Dejus. Iedvesmojoša, patiesa un pavisam atklāta saruna raidījumā  “Kristīnes Virsnītes sarunas” otrdien, 22. septembrī plkst. 22:35, “STV Pirmā!” un jebkurā ērtā laikā lietotnē “Shortcut”


Izlasi arī: