Septembra mēneša horoskops: laiks darbīgajam rudenim

Āboli (Image by Rebekka D from Pixabay)

Aunam būs darba pilnas rokas!

Noslogots mēnesis, kurā nāksies daudz enerģijas patērēt darbam. Jo sevišķi to izjutīs Auni, kuri strādā pedagoģijas, žurnālistikas un politikas lauciņā. Ne reizi vien nāksies stāties plašākas auditorijas priekšā, aizstāvēt savas idejas, principus. Svarīgi, lai tu neapstājies pusceļā, izcīni savu līdz galam! Ja arī sanāk saskarties ar grūtībām, tu droši varēsi paļauties uz savu enerģisko raksturu un uzticamāko līdzgaitnieku atbalstu! Tie kuri veiksmīgi pārvarēs minētos šķēršļus, varēs rēķināties kā minimums ar patiesu gandarījuma sajūtu, nav izslēgts arī ar finansiālās situācijas uzlabošanos. Notiekošais attiecībās spilgtāku nokrāsu iegūs mēneša izskaņā, kad pieaugs tavs piedzīvojumu meklētāja gars, saasināsies erotiskās fantāzijas.

Vērsi, atceries pēc kārtīga darba sevi nedaudz palutināt

Lielāku uzmanību veltīsi privātai dzīvei. Ja būsi gana pacietīgs, tev neapšaubāmi izdosies izrunāt sasāpējušus attiecību jautājumus. Saskarsmē ar mīļot cilvēku liela nozīme būs piekāpībai, prasmei uzklausīt un izprast otra viedokli. Darba jautājumiem aktuālāks būs mēneša vidus, kad nāksies tikt galā ar priekšniecības untumiem, kašķīgākiem klientiem, sadarbības partneriem. Ja sajūti, ka iekšējā spriedze sāk traucēt normāli veikt ikdienišķos pienākumus, ir vērts izbaudīt masāžas seansu, doties uz baseinu vai pirti. Septembra nogalē sekmēsies jau iesāktu un īslaicīgu projektu īstenošana. Var nākties doties neplānotā komandējumā, uzņemties papildus saimnieciski organizatoriskos pienākumus. Nav izslēgts, lieti noderēs nesen gūtās zināšanas. Pateicoties sasniegtajam, tu baudīsi apkārtējo cieņu, un varbūt pat iegūsi kādu slepenu pielūdzēju.

Arī Dvīņiem zvaignes sola pārbaudījumiem bagātu mēnesi

Septembris būs periods, kurš uzliks zināmus pārbaudījumus tavai nervu sistēmai. Pieaugošā spriedze darbā var likt pārvērtēt dzīves prioritātes, un kādam no Dvīņiem doties labāka amata meklējumos. Daudz ko noteiks tava lieliskā humora izjūta un spēja saprasties ar dažādu uzskatu piekritējiem. Pielāgošanās prasmes tev noderēs ne tikai profesionālajās gaitās, bet arī privātajā dzīvē. Pieskaroties attiecību lietām, tās septembrī būs atkarīgas no tā vai partneris dod tev nepieciešamo brīvību, neatkarību, un tu savukārt pretī izrādi pietiekamu ieinteresētību par viņa dzīvē notiekošo. Lai veidotu saskanīgu komunikāciju ar atvasītēm, tev vajadzēs uzrunāt tās kā līdzīgam līdzīgu. Mēneša izskaņā var nedaudz saasināties hroniskas veselības kaites.

Vēzim šis ir īstais laiks jaunu iemaņu un prasmju attīstīšanai

Piemērots mēnesis, lai nopietnāk pievērstos garīgajai attīstībai, izkoptu profesionālās iemaņas, vairāk uzmanības atlicinātu atvasīšu audzināšanai. Nav izslēgts, ne reizi vien redzēsi zīmīgus sapņus, tava intuīcija darbosies nevainojami. Sajutīsi sevī spēju ātrāk apstrādāt iegūto informāciju, izlobīt no tās sev vajadzīgo. Kopumā septembris var izrādīties veiksmīgāks tiem Vēža zīmes pārstāvjiem, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, interjera dizainu un pedagoģiju. Nebūs nekāds brīnums, ja tev izdosies atklāt jaunas karjeras izaugsmes iespējas vai atrast interesantus domubiedrus, ar kuriem varēsi dalīties savā pieredzē un smelties viņu padomus. Derētu atcerēties, ka panākumos lielu nozīmi spēlēs pārliecība par sevi, drošāks tvēriens jaunu lietu uzsākšanā. Attiecību lietās, mīlas frontē tev nebūs jāgarlaikojas, brīžiem emocijas sitīs augstu vilni, taču tu pratīsi tās apvaldīt, neļausi tām izpausties kā strīdiem.

Zvēru karali, Tava enerģija ļaus paveikt brīnumu lietas!

Profesionālā jomā risināsies būtiski notikumi. Kādai Lauvai tas iezīmēs paaugstinājumu amatā, citai izaicinošākus pienākumus, bet tiem sekojošu finansiālo pieaugumu. Galvenais, turēt galvu augšā, būt pārliecinātam par sevi un neļauties apkārt valdošajām negācijām un uztraukumiem. Šomēnes lieti noderēs tev piemītošie apjomīgie enerģijas krājumi, kuri patiesībā ļaus paveikt brīnumu lietas. Līdz ko redzēsi, ka esi patiesi spējīgs gūt kārotos rezultātus, automātiski pieaugs pašpārliecinātība un atzinība apkārtējo acīs. Naudas lietas vēlamāk kārtot mēneša otrajā pusē. Turpretim, pirmās divas septembra nedēļas būs vairāk piemērotas ikdienišķajiem darbiem, organizatoriskajām aktivitātēm. Laulības ostā viss ritēs samērā mērenu, līganu gaitu.

Jaunavām mēneša sākums būs aizņemts, bet noslēgums ļoti patīkams

Būsi lietišķā noskaņojumā, kas lieliski palīdzēs tikt galā ar profesionālajiem pienākumiem. Savā ziņā arī attiecību jomai pieiesi analītiski, meklēsi racionālus risinājumus emocionālām nebūšanām. Tas no vienas puses būs saprotami, no otras puses var nesniegt vēlamo rezultātu, jo lai veidotu harmoniju ar partneri dvēseliskajā plānā, vajadzēs būt iejūtīgākam, vairāk ieklausīties sajūtās, smalkajās vibrācijās. Mēneša vidū vajadzēs nedaudz vairāk laika veltīt materiālajai bāzei. Varbūt situācija mudinās apsvērt piepelnīšanās iespējas, jaunas biznesa perspektīvas. Nekautrējies meklēt atbalstu radinieku lokā. Kādam no viņiem kā reizi var būt varianti, kurus tev “piespēlēt”. Septembra izskaņā vairāk sāksi aizdomāties par sevi, savu labsajūtu. Kādam Jaunava nolems pievērsties jaunam vaļaspriekam.

Svariem septembrī ir svarīgi savaldīties

Septembra sākumā var rasties asākas diskusijas ar mājiniekiem par ģimenes budžetu, tēriņiem. Centies neļaut vaļu emocijām, kad apspried naudas lietas ar tuviniekiem, liec lietā sev piemītošās pārliecināšanas spējas un patiesi pārdomāto argumentāciju. Darba gaitās mēneša pirmā puse sola labus panākumus, pie nosacījuma, ka būsi gatavs aktīvi sekot līdzi novitātēm savā darbības sfērā. Vēl viena būtiska nianse būs saskanīga sastrādāšanās ar augstākstāvošajiem! Mēneša otrajā pusē zvaigžņu stāvoklis ļaus nedaudz vairāk laika atlicināt atpūtai, tīkamām aktivitātēm. Svari, kuri nesen ir iepazinušies, uzsākuši kopdzīvi, ar lielu baudu pavadīs laiku ar otro pusīti, mācēs abu starpā uzturēt romantisku, kaislīgu noskaņu. Ja laulības ostā pavadīts ne viens vien gads, tad atkal tiks meklēts miers un harmonija.

Skorpionam labs mēnesis, lai uzlabotu attiecības ar kolēģiem un vadību

Septembris tev var iezīmēt pārmaiņu periodu, kurā tu galveno uzmanību veltīsi darba jautājumiem. Kādam Skorpionam vajadzēs būt piesardzīgākam finansiālajā plānā. Proti, slēdzot darījumus ar mazpazīstamākiem sadarbības partneriem, rūpīgāk jāizpēta viņu reputācija, jāpārliecinās vai tajā neslēpjas kādi tumšāki noslēpumi. Lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar darba kolēģiem. Lai kolektīvais darbs ātrāk virzītos uz priekšu, vajadzētu ieturēt nedaudz atsaucīgāku, draudzīgāku nostāju pret līdzgaitniekiem, atturēties no nevajadzīgas kritikas. Ja arī pamani kādu nepilnību cīņu biedru veikumā, būtu labi, ja tu diplomātiskāk norādītu uz kļūdām, sniegtu padomus, kā sekmīgāk novērst problēmu. Šomēnes iespējams vairāki zīmes pārstāvji var nolemt iestūrēt laulības ostā.

Strēlniek, Tev šis mēnesis būs ļoti aizņemts, bet tas nesīs arī augļus

Tev šis mēnesis dos iespējas pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, tapt pamanītam no priekšniecības puses. Būtiski nezaudēt koncentrēšanos, aktīvi plānot tālākos soļus. Ir vērts izrunāties ar pieredzes bagātākiem kolēģiem, uzklausīt viņu padomus, gūto pieredzi. Rezultātus būs vieglāk sasniegt, ja darīsi darbus pēc iespējas sistemātiskāk, nesāksi eksperimentēt nevietā. Ja veic apjomīgu garīgo darbu, rēķinies, ka ik pa brīdim tev jāatpūtina sava nervu sistēma, citādi tā var piedzīvot pārāk lielu saspringumu, kuram savukārt sekos slikta oma, nomāktība. Spriedzi lieliski palīdzēs noņemt gan fiziskas aktivitātes, gan kopīgi pavadītais laiks ar otro pusīti, kā arī joga, meditācija. Septembris nav pats piemērotākais mēnesis, lai ceļotu. Ja tomēr vēlies izkustēties, ieteicamāk organizēt vietēja mēroga izbraucienus!

Mežāzi, septembrī pavisam noteikti vari meklēt profesionālās bagātināšanās kursus

Darba un finansiālo lietu risināšanai vispiemērotākais būs mēneša sākums. Precīzāk pirmās divas nedēļas. Vēlāk astroloģiskā situācija būs pateicīgāka ikdienišķo pienākumu veikšanai. It visā lielu lomu spēlēs tava neatlaidība, mērķtiecīgums, kā arī praktiskais, piezemētais skatījums uz dzīvi. Sajūtot nepieciešamību, pavisam noteikti vari meklēt profesionālās bagātināšanās kursus, iespējas apliecināt sevi nopietnākam amatam. Kādam Mežāzim mājas dzīve var savīties kopā ar naudas lietām, proti, viņš var iesaistīties ģimenes biznesā. Ar mājokļa remontu, labiekārtošanu saistītajām iecerēm labvēlīgāka būs septembra nogale. Laulības ostas miers, saticība lielā mērā būs atkarīga no tā, cik prasmīgi spēsi sadalīt laiku starp ikdienas darbiem un mājas dzīvi.

Ūdensvīram gandarījums ir garantēts

Septembra sākumā var nākties pievērsties darbiem, kurus veiksi tikai pienākuma pēc. Taču, līdzko tie būs paveikti, izjutīsi neviltotu gandarījumu. Ja kādam Ūdensvīram izdosies tikt klāt lietām, kuras izraisa patiesu interesi, viņš kļūs manāmi azartisks, enerģisks un pašaizliedzīgs. Sevišķi spilgti tas izpaudīsies starp informāciju tehnoloģiju profesionāļiem, zinātniekiem un ezoteriskās jomas pārstāvjiem. Mēneša vidū tev aktuālāka kļūs privātā dzīve un viss, kas ar to saistīts. Vairāk laika pavadīsi kopā ar mīļoto, meklēsi veidus, kā padarīt attiecības spraigākas, emocionāli piesātinātākas, baudāmākas. Septembra izskaņā vairāk koncentrēsies biznesa lietām, maizes darbam. Gūtā pieredze izrādīsies daudz noderīgākā, nekā sākotnēji varētu domāt, tāpēc piefiksē metodes, kuras tev palīdz gūt ātrākos rezultātus.

Vienīgi Zivīm šis mēnesis solās būt kā fantāzijas lidojumā

Brīžiem būsi ļoti sapņains, aizdomājies par savām patiesajām vēlmēm, baudīsi fantāzijas lidojumu. Tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri ir rosās mākslas, dizaina, psiholoģijas lauciņos visticamāk uzrādīs labus profesionālos rādītājus. Savukārt, ja esi saistīts ar juridisko, finansiālo dzīves pusi, tev jābūt nedaudz uzmanīgākam, jo aizsapņojoties par tīkamo, vari negaidīti pieļaut neuzmanības kļūdas, kuras vēlāk var dārgi maksāt. Pirms likt parakstu uz atbildīgiem dokumentiem, nebūtu slikti vēlreiz iepazīties ar tā saturu, pārliecināties, ka visas nepieciešamās formalitātes ir ievērotas. No darba lielisku atslēgšanos nodrošinās mīļotā cilvēka klātbūtne.

Lasi arī citus horoskopa rakstus un uzzini par sevi vairāk: