Sezonas darbs vasarā kūdras purvā

Nebūt nav jāmeklē peļņa un darbs ārzemēs – iespēja labi nopelnīt sezonas laikā ir tepat Latvijā. "Aktīvā darba sezona kūdras purvā parasti ilgst no maija  līdz oktobrim, taču, tā kā 2020. gada sākumā ziemas tikpat kā nav bijis, tad pastāv iespēja, ka arī sezonu varēsim uzsākt nedaudz ātrāk," stāsta Solis A.U. uzņēmuma personāla vadītāja Signe Circene, "Līdz ar to – jau pašlaik sākam gaidīt darbinieku pieteikumus darbam kūdras purvā vasaras sezonai."   

Darbs – Vidzemē, dzīvesvieta nodrošināta

Darbs tiek piedāvāts kūdras purvos Vidzemes pusē – Limbaži, Valmiera, Zilaiskalns. Taču, tā kā uzņēmums nodrošina arī dzīvošanas iespēju objekta tuvumā, tad strādāt gribētāji tiek aicināti no dažādiem Latvijas novadiem – ne tikai no Vidzemes, bet arī no Kurzemes un Latgales.

Prasības darbiniekiem

Protams, ka komunikācija un saziņa ir svarīga ikvienā darbā, tādēļ no darbiniekiem tiek sagaidītas tādas latviešu vai krievu valodas prasmes, kas ļauj saprast uzdoto darbu un sazināties ar kolēģiem un darba devēju.

Vieglāk šo darbu veikt cilvēkiem, kam ir laba fiziskā izturība, jo darbs kūdras ražošanā saistīts ar kūdras pārkraušanu, apklāšanu un citiem darbiem, kas prasa labu fizisko sagatavotību. Taču Tas ir mīts, ka šis ir darbs, kas pa spēkam tikai vīriešiem.  Signe stāsta, ka praksē vairākkārt nācies pārliecināties, ka sievietes spēj šo darbu veikt vienlīdz labi ar vīriešiem.

Potenciālajiem darbiniekiem ir jābūt pilngadīgiem, kā arī jābūt gataviem strādāt pilnu slodzi, normālu darba laiku – 5 dienas nedēļā strādā, 2 dienas brīvas.

Darbs ģimenēm un pāriem

Fakts, ka uzņēmums nodrošina dzīvesvietas iespējas darba vietas tuvumā, dod iespēju piesaistīt darbiniekus no dažādiem Latvijas reģioniem. Šī iespēja ir lielisks risinājums arī ģimenēm un pāriem, jo vīrs un sieva var strādāt un dzīvot kopā un viņu ģimenes dzīve netiek ietekmēta.  Ir pāri, kas sākumā nolemj izmēģināt šo iespēju - ierodas darbā uz sezonu un atgriežas atkal nākamajā gadā. Tas liecina, ka darbinieki ir bijuši apmierināti ar darba apstākļiem, saņemto atalgojumu, darba slodzi un dzīvesvietas apstākļiem. Priecājamies, ka mums ir tādi pāri, ar kuriem izveidojusies jau sadarbība ilgu gadu garumā.

Kā pieteikties darbā kūdras purvā?

Lai pieteiktos darbā vai uzzinātu vairāk par darba specifiku, droši esi aicināts sazināties ar uzņēmumu pa tālruņiem: 25667888 vai 25254158, vai rakstot e-pastu: signe.circene@gmail.com.

Tāpat priecāsimies, ja padalīsies ar šo rakstu un ziņu ar draugiem vai paziņām, kuri grib nopelnīt un ir gatavi fiziski aktīvam darbam šovasar!