Svētki ar odziņu! Sarīko ballīti viesu namā Kurzemē

Pixabay.com

Kurzeme ir vieta, kas cilvēkiem asociējās ar neskartas dabas skaistumu, lieliskām pludmalēm un brīnišķīgām kulinārajām tradīcijām. Uz Kurzemi vērts doties ne tikai tūrisma braucienā. Tur iespējams sarīkot arī lieliskus svētkus! Vai arī apvienot abas šīs izklaides!

Kāpēc viesu nams un kāpēc tieši Kurzemē?

Ja tiek plānots lielāks pasākums draugu un radu pulkā, mēs nereti izvēlamies svētkus svinēt viesu namā. Pirmkārt jau tāpēc, ka ne visiem mājās ir pietiekami daudz vietas, lai savus tuvos sapulcētu. Otrkārt, viesu nams visus praktiskās dabas jautājumus atrisinās jūsu vietā. Sākot ar ēdināšanu un beidzot ar viesu izguldīšanu. Un pats svarīgākais- telpu uzkopšanu pēc tam, kad ballīte jau galā, būs viesu nama rūpe. Runājot par viesu nama atrašanās vietu – Kurzeme būs tiešām lieliska izvēle. Ne tikai iepriekš minēto tūrisma iespēju dēļ. Meklējot viesu namu Kurzemes pusē, jūs saskarsieties ar tiešām plašām izvēles iespējām. Tāpat arī viesu nami šajā reģionā izceļas ar augstiem apkalpošanas standartiem. Vienīgi der ņemt vērā, ka īpaši vasaras sezonā viesu namus šeit vēlams rezervēt ļoti, ļoti laicīgi.

‘’ Uaneta’’ – viesu nams ar plašām izklaides iespējām

Ļoti iecienīts viesu nams Kurzemē ir ‘’ Uaneta’’, kurš atrodās Grobiņā, Kalēju ielā 53. Šeit iespējams sarīkot gan ļoti vērienīgu ballīti, gan mierīgāku pasākumu tikai tuvāko lokā. ‘’ Unaetas’’ telpās iespējams uzņemt pat 80 cilvēkus vienlaicīgi. Saimnieki parūpēsies arī par jūsu gaumei atbilstošu ēdināšanu un noformēšanu. Ja nepieciešamas arī nakts mājas – šeit pieejami 10 aprīkoti viesu numuriņi, kuros iespējams izguldīt 24 personas. Tāpat viesiem tiek laipni piedāvāts izmantot pirtiņu un āra baseinu. Neaizmirstamiem grilla vakariem jūsu rīcībā būs gaumīgs dārzs ar dārza kamīnu, piknika vietu un šūpolēm mazajiem viesiem. Un tas viss tikai 15 minūšu braucienā no jūras! Ja jūsu izvēle krīt par labu tieši ‘’ Uanetai’’ droši sazinieties ar saimnieci Brigitu pa tālruni 26077588. Viesu nama īpašniekiem ir ļoti liela pieredze pasākumu apkalpošanā un viesu uzņemšanā, līdz ar to ir pilnīgi droši, ka viņiem būs lieliskas idejas arī jūsu ballītei. Ballītei ar odziņu Kurzemē.