Svinības uz kuģīša – veids kā padarīt pasākumu neaizmirstamu

Dzimšanas diena pieaugušajiem un bērniem, izlaidums, tematiskā pirmskāzu ballīte un pašas kāzu svinības, arī korporatīvie pasākumi, semināri, team building vai jauna produkta vai pakalpojuma prezentācija – vismaz viens vai vairāki no šiem pasākumiem ir aktuāli ikvienam un atvērts ir arī jautājums, kā veiksmīgāk tos organizēt. Ja nepieciešamas idejas darba pasākumam vai ballītei, tad vērts pārdomāt iespēju svinības organizēt kā izbraucienu ar kuģīti. Tas ir veids kā tradicionālām lietām pieiet radošāk un padarīt pasākumu oriģinālu. 

Svinībām uz kuģa ir konkrētas priekšrocības, kas palīdz pasākumam noritēt veiksmīgāk: 

1. Mūžīgajiem kavētājiem būs lielāka motivācija ierasties laikā – galu galā kuģis bezgalīgi ilgi negaidīs un nebūs iespējams piebraukt kaut kad vēlāk.

2. Ciemiņi atrodas vienkopus un nav iespējams daļai aizklīst projām, tāpēc ir vieglāk visus sapulcināt uz nozīmīgiem brīžiem, piemēram, tostu, fotografēšanos vai svarīgu prezentāciju.

3. Kuģis ar daļēji atvērtu augšējo un slēgtu apakšējo klāju ļauj pielāgoties mainīgajiem laika apstākļiem, jo varēs gan patverties no lietus un vēja, gan izbaudīt siltus saules starus.

4. Norises vieta nav statiska – papildus priekšrocība pasākumam uz kuģa ir iespēja vērot mainīgo ainavu un dažādus apskates objektus, kas gadās pa ceļam. Ja, piemēram, ir sarīkots korporatīvais pasākums, kurā piedalās arī sadarbības partneri no ārzemēm – šis ir lielisks veids kā organizēt nenogurdinošu ekskursiju, kurā iespējams paralēli risināt darba jautājumus.

5. Kuģītis ir ļoti pateicīga vieta tematisko ballīšu rīkošanai, jo būs lielisks fons uz kura izcelties dekorācijām. Kuģītis, atšķirībā no noteiktā stilā celtas ēkas ar konkrētā stilā iekārtotu interjeru, ir vienlaicīgi gan moderns, gan saglabā sevī vēstures elpu.

6. Kuģītis var būt arī transporta līdzeklis, kas nogādās pasažierus īstajā svinību vietā un brauciens ar to - pasākuma pirmā daļa, kurā varēs izbaudīt pārvietošanās procesu, atgādinot katra mirkļa nozīmīgumu.

7. Atrašanās uz ūdens ļauj ne tikai no citas perspektīvas palūkoties uz ierastām vietām, bet palīdz arī nomierināties, atslābināties un atstāt daudzas problēmas krastā, kaut vai tikai uz dažām stundām. Ne velti Marks Tvens ir teicis: “Divdesmit gadus vēlāk jūs nožēlosiet lietas, ko nepaveicāt, nevis tās, ko izdarījāt. Tāpēc atsieniet mezglus. Kuģojiet prom no drošās ostas. Noķeriet vēju burās. Izpētiet. Sapņojiet. Atklājiet.”

Atpūtas kuģītis “Vecrīga” ne tikai kursē regulāros izbraucienos pa Daugavu “Rīgas panorāmas reisos” darbdienās, “Saulrieta reisos” brīvdienās un organizē “Boat party Latvia” pasākumus, bet piedāvā arī iespēju kuģīti noīrēt savām īpašajām svinībām vai korporatīvajam pasākumam. Kuģīša ietilpība ir līdz 150 cilvēkiem, tas ir aprīkots ar profesionālu skaņu un gaismu tehniku, bezvadu internetu, atpūtas zonu bērniem, virtuvi, kurā iespējams pasūtīt gan pamatēdienus, gan uzkodu plates un divām labiekārtotām tualetēm.