Uztaisi tetovējumu! Vēl labāk -kļūsti par tetovēšanas vai skaistumkopšanas meistaru!

Pixabay.com

Mūsdienās tetovēšana ir ļoti iecienīta un kļuvusi par iecienītu modes lietu. Arvien vairāk cilvēku vēlās sev kaut ko uztetovēt. Un kāpēc gan ne? Kvalitatīvā izpildījumā tā būs perfekta dāvana sev, kas lieliski papildinās vizuālo tēlu. Starp citu, runājot par dāvanām -viens no populārākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā – VipTattoo Rīga piedāvās 18% atlaidi tiem klientiem, kuri tetovēties izvēlēsies savā dzimšanas dienā vai vārda dienā. Tāpat atlaidi saņems arī tie, kuri pirmo reizi ļausies tetovēšanas burvībai. Katram salona klientam dāvanu karte 50.EUR vērtībā nākamajam tetovējumam, saskaņā ar salona noteikumiem.

Kad izlemts, ka tetovējums tiešām nepieciešams, der padomāt par vairākām lietām. Vispirms, protams, vajadzētu izlemt ko tetovēt. Kad ideja gatava, droši var doties uz salonu -mākslinieki uzzīmēs skices, saskaņos izmērus un ieteiks uz kuras ķermeņa daļas tas būs vispiemērotākais. Tālāk ideja tiks īstenota mākslas darbā uz ādas.

Ļoti atbildīgi jāizvēlas salons, kur tetovējumu veikt. Tas ir ļoti svarīgi gan no drošības, gan arī kvalitātes un mākslinieciskā izpildījuma viedokļa. Nekad nevajadzētu izvēlēties taisīt tetovējumu mājas apstākļos pie nesertificētiem meistariem. Labākajā gadījumā šāda izvēle jums var sagādāt lielu vilšanos, sliktākajā – nopietnas veselības problēmas..

Rīgā viens no labākajiem tetovēšanas saloniem noteikti ir VipTattoo Rīga. Salonā strādā tikai sertificēti meistari un mākslinieki ar profesionālo darba pieredzi un atbilstošu izglītību. Šie speciālisti ir gatavi kvalitatīvi īstenot visdrosmīgākās idejas. VipTatto garantē individuālu pieeju un risinājumus katram klientam. Tāpat šeit vienmēr tiks ievērotas visas drošības garantijas. Pieejamas bezmaksas konsultācijas.

Salons strādā tikai ar pasaules līmeņa krāsu, pigmentu, izejvielu, aprīkojuma un instrumentu ražotāju produkciju.

VipTattoo Rīga salons piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu:

 - Tetovējumi - visu veidu stilos un sarežģītības pakāpēs. Tetovējumu labošana, korekcija, atjaunošana, pārklāšana.

 - Pīrsings - visu veidu - lūpas, ausis, krūtis, naba, mikrodermāls

 - Permanentais Make up - acis, lūpas, uzacis, labošana, atjaunošana, korekcija.

 - Dermopigmentācija: pēc operācijas un citu rētu, tāpat arī striju, apdegumu un citu ādas defektu nosegšana, oreolu atjaunošana.

 - Lāzerkorekcija: tetovējumu un permanentā grima korekcija, labošana vai noņemšana.

 - Henna & Jagua Art zīmējumi (ornamenti noturīgi uz ādas līdz 2-3 nedēļām.)

 - Dāvanu kartes - salonā tās var iegādāties izdevīgāk!


VipTattoo Rīga salons un MC BIC veic kursantu uzņemšanu profesionāliem pieaugušo tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības mācību kursiem, pieprasītās skaistumkopšanas specialitātēs. Nodarbības notiek individuālas latviešu vai krievu valodās. Kursu laikā apmācāmie tiek nodrošināti ar visu nepieciešamo aprīkojumu, metodiskajiem mācību materiāliem un modeļiem .Pēc šo kursu absolvēšanas garantēts labi atalgots darbs. VipTattoo Rīga kursanti izvēlētajās specialitātēs veiksmīgi strādā visā pasaulē.


Speciālistu mācību kursi:

 - Tetovēšanas mākslas meistars,

 - Pīrsinga un mikrodermāla meistars,

 - Permanentā Make up meistars,

 - Minimālās higiēnas kursi.

 

VipTattoo Rīga salons

Rīgā, Avotu ielā 43a. Tel.20212191

Vairāk iespējams uzzināt : www.viptatto.lv

vai httpsHYPERLINK "https://www.facebook.com/RigaVipTattoo"://www.facebook.com/RigaVipTattoo